Duck 100% odstranovač vodního kamene 750ml

Duck 100% odstranovač vodního kamene 750ml

Výrobek Duck 100% odstranovač vodního kamene 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Duck z kategorie .

Aktuální slevu na Duck 100% odstranovač vodního kamene 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Odstraňovač nátěrů Bondex

Popis: univerzální odstraňovač snadno a účinně odstraňuje st... více informací

UNI HOBBY
259
259 Cena
-79%Sada příborů „Factory“

60dílná, z ušlechtilé oceli 18/10, nože z čepelové oceli, pr... více informací

XXXLutz
1 199
1 199 Cena

Informace o výrobku

100% odstranovač vodního kamene-tekutý čistič WC mísy.

Značka: DuckVýrobce: S.C. Johnson Balení: 750 mlEAN: 5000204545784Kategorie:

Popis výrobku

 

Změní barvu když účinkuje

 

Příprava a použití

Návod pro použití: Čištění a odstranění vodního kamene: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy a nechte působit 15 minut. 4. Vyčistěte mísu kartáčem nad i pod vodní hladinou a spláchněte. Pro odstranění většího znečištění znovu aplikujte a nechte působit přes noc. 5. Láhev důkladně uzavřete. Používejte alespoň 3x týdně, aby byla vaše toaleta čistá.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí Obsahuje: kyselinu chlorovodíkovou, 2,2´-(oktadec-9-enylimino) bisepthanol, alkoholy, C13-15-rozvětvené a lineární, ethoxylované EO=8. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Může být korozivní pro kovy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Nevdechujte dým. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze na WC mísy. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. Nemíchejte s bělícími činidly ani jinými domácími čistícími přípravky. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

 

Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

  • < 5% neiontové povrchově aktivní látky
  • Parfémy

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.