Glade by Brise Automatic spray osvěžovač vzduchu 269ml

Glade by Brise Automatic spray osvěžovač vzduchu 269ml

Výrobek Glade by Brise Automatic spray osvěžovač vzduchu 269ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Glade by Brise , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo ostatní drogerie. .

Aktuální slevu na Glade by Brise Automatic spray osvěžovač vzduchu 269ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-46%SVÍČKA VE SKLE „KASIA“

černé sklo a vosk, parafin, soja, sklo, ?/V: 12/12 cm 299,-

Möbelix
299
299 Cena

Informace o výrobku

Automatický osvěžovač vzduchu.

Značka: Glade by BriseVýrobce: S.C. Johnson Balení: 269 mlEAN: 5000204815078Kategorie: Drogerie a parfumerie / ostatní drogerie

Popis výrobku

 

Vydrží až 60 dní*3 v 1Odstraňuje nepříjemné pachyDodá svěží vůniDekorativní design1 náplň vydrží až 60 dní**při nastavení intervalu 36 minut

 

Glade by Brise Automatic Spray přináší nádherné vůně do vašeho domova po celé týdny! Ideální pro větší místnosti.

Příprava a použití

Návod pro použití: 1. Zmáčkněte a otevřete. Přepněte časovač do pozice OFF. 2. Vytáhněte červený pásek, tím aktivujete osvěžovač. 3. Nastavte časovač na požadovaný interval a zavřete kryt. První osvěžení přijde za několik sekund. 4. Zavěste na stěnu nebo postavte na poličku. Pro okamžité a extra osvěžení: Stiskněte na zadní straně tlačítko. 2 způsoby používání Tlačítko pro extra osvěžení: Stiskněte na zadní straně tlačítko pro extra osvěžení, kdykoliv potřebujete. Nastavení časovače: Vyberte si ze 3 možných nastavení dle vaší preference uvolňování vůně. Způsob zavěšení: 1. Připevněte vhodný vrut do zdi*. 2. Zavěste Automatic Spray na vrut**. *vrut není součástí balení. **délku vrutu přizpůsobte tak, abyste Automatic Spray snadno zavěsili.

 

 

Bezpečnostní varování

Glade by Brise Automatic Spray levandule & jasmín-automatický osvěžovač vzduchu. Nebezpečí Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Obsahuje 4-tert-butylcyclohexyl acetate, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphtyl) ethan-1-one. Může vyvolat alergickou reakci. Baterie: Vložte správně (+/-). Nedobíjejte. Nerozebírejte baterii ani jí nevhazujte do ohně. Může explodovat, vytéci nebo způsobit poškození. Používejte jen AA baterie.

 

Balení: Krabice.

Vývoj ceny produktu

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.