Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!
Jar kapsle do myčky 40ks, vybrané druhy

Jar kapsle do myčky 40ks, vybrané druhy

Výrobek Jar kapsle do myčky 40ks, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Jar , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo mytí nádobí nebo tablety do myčky. .

Aktuální slevu na Jar kapsle do myčky 40ks, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Somat tablety do myčky 60 ks, vybrané druhy

Prostředek na automatické mytí nádobí / tablety.

FlopMAKRO
179,90 - 180,29
179,90 - 180,29 Cena

Informace o výrobku

Značka: JarVýrobce: Procter & GambleBalení: 40 ksEAN: 4015600578169Kategorie: Drogerie a parfumerie / mytí nádobí / tablety do myčky

Popis výrobku

 

Tekutá část kapsle se silným odmašťovacím účinkemNerozbaluje seProstředek na oplachováníLeskOchrana sklaZměkčující sůlPrášková část kapsleFunkce namáčeníOchrana stříbraRychlá rozpustnostOdstraňování odolných skvrnOdstraňování skvrn od čajeÚžasný lesk sklaČisticí účinek při nízkých teplotách

 

Platinum - Kapsle do automatické myčky nádobí. Pomáhají zabránit usazování mastnoty v myčce nádobí.* Pomáhají odstranit mastnotu z odpadního systému, filtrů a sprchovacích ramen.* *k odstranění vodního kamene použijte prostředek na čištění myčky nádobí nebo jiný způsob.

Příprava a použití

Kapsli vložte do zásobníku mycího prostředku a zásobník zavřete. Balení po každém použití opět uzavřete. Kapsli nerozbalujte ani nepropichujte. Zásobník po naplnění okamžitě zavřete. Jedna kapsle = jedno umytí. Speciální sůl kapslí Jar Ultra účinkuje v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě (21°dH/38°fH). Vaše myčka nádobí by měla fungovat efektivně i tehdy, když se rozsvítí kontrolka doplnění soli nebo lešticího/oplachovacího prostředku. Pokud máte mimořádně tvrdou vodu (více než 21°dH/38°fH) používejte speciální sůl zvlášť. Pro dosažení nejlepších výsledků vkládejte kapsli do zásobníku mycího prostředku. Pokud se kapsle do zásobníku nevejde, položte ji na koš pro příbory a zvolte program bez předmytí.

 

 

Bezpečnostní varování

Riziko vážného poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení očí, okamžitě oči vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte ochranné prostředky pro oči a obličej. V případě požití vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc a předložte tento obal nebo etiketu. V případě požití se napijte vody a nevyvolávejte zvracení. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Při manipulaci musíte mít suché ruce. Zamezte vzájemnému dotyku stříbrného a nerezového nádobí. V myčce nádobí neumývejte starožitný/ručně zdobený porcelán a ani olovnatý křišťál. Xi Dráždivý.

 

40 umytí. Balení: Uzavíratelné balení.

Složení výrobku

 • >30% fosfáty
 • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, kyslíková bělicí činidla, polykarboxyláty
 • <5% fosfonáty
 • Enzymy
 • Parfémy
 • Citronellol
 • Limonene
 • Linalool

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.