Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Jar

Jar

Jar

ruční mytí | tablety do myčky

Roku 1955 začala firma Rakona Rakovník vyrábět saponát pro mytí nádobí, jehož název Jar je dnes už všem známý. Jar od té doby prošel mnohými změnami. Měnilo se nejen složení přípravku ale i jeho obal, a to vždy tak, aby bylo mytí nádobí šetrnější a rychlejší. Jar je v dnešní době tak slavný výrobek, že mnozí z nás používají název této značky pro označení ostatních čisticích prostředků na mytí nádobí. Společnost Procter & Gamble, dnes už majitel této obchodní značky, s výrobky Jar nemíní přicházet o zákazníky, a tak začala vyrábět i Jar tablety pro myčky na nádobí, které představují v posledních letech boom v mytí nádobí.

Zboží Jar

Vybrané akční zboží značky Jar


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.