Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Akce a slevy: Tablety do myčky

Vybrat řetězec:
Somat tablety do myčky 60 ks, vybrané druhy

Prostředek na automatické mytí nádobí / tablety.

FlopMAKRO
179,90 - 180,29
179,90 - 180,29 Cena
Reklama

Ručnímu mytí nádobí už dávno odzvonilo a skoro každý má dnes doma myčku na nádobí. Myčka nádobí šetří čas, vodu, energie, ale také manikúru hospodyněk. Pokud i vy myčku vlastníte, pravděpodobně se bez tablet do myčky neobejdete, vyrábějí se v nejrůznějších provedeních a vůních a slibují krásně čisté a lesklé nádobí. Pro extra lesklé skleničky doporučujeme leštidlo nádobí do myčky. Pokud jste ale přes všechny výhody myček stále fanoušky ručního mytí nádobí, určitě budete potřebovat mycí prostředek na nádobí, houbičku a třeba i rukavice.

Největší výběr tablet do myčky v akci najdete na AkcniCeny.cz.

Nejčastěji vyhledáváte eko tablety do myčky dm, dm tablety do myčky, jar tablety do myčky akce, lidl tablety do myčky, mall tablety do myčky, tablety do myčky finish akce, čistící tablety do myčky, levné tablety do myčky, tablety do myčky akce kaufland, jar tablety do myčky platinum akce, jar tablety do myčky platinum, sunlight tablety do myčky, akce tablety do myčky, tablety do myčky akce, somat tablety do myčky, tablety do myčky lidl, nejlepší tablety do myčky, nejlevnější tablety do myčky, čištění pračky tablety do myčky, w5 tablety do myčky, čím nahradit tablety do myčky, tablety do myčky v akci, tablety do myčky jar platinum akce, ecozone tablety do myčky, gelové tablety do myčky, bio tablety do myčky, jar tablety do myčky, tesco tablety do myčky, calgon tablety do myčky, jar tablety do myčky 96 ks, finish tablety do myčky, ekologické tablety do myčky, tablety do myčky jar akce, tablety do myčky tesco, tablety do myčky, ecover tablety do myčky, tablety do myčky kaufland, kaufland tablety do myčky, denkmit tablety do myčky.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.