HONOR | Novoroční slevy na hodinky
Lovela prací prášek 3,4kg, vybrané druhy

Lovela prací prášek 3,4kg, vybrané druhy

Výrobek Lovela prací prášek 3,4kg, vybrané druhy momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na Lovela prací prášek 3,4kg, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Výrobce: Reckitt BenckiserBalení: 3 kgEAN: 8592326013540Kategorie:

Popis výrobku

 

Dokonale čisté prádlo pro jemnou dětskou pokožkuDermatologicky testovanýPro starostlivé maminky

 

Lovela je sensitivní prací prášek, určen pro Vaše malé děti. Lovela vypere všechno Vaše prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou. Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena "Institutem pro péči o matku a dítě" a "Sdružením Dětem zdraví" - sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Příprava a použití

Návod k použití: Prádlo roztřiďte podle barev a míry zašpinění. Silně zašpiněné pleny a oblečení namočte na 30 minut před praním ve vodě s rozpuštěným práškem Lovela. Znečištěné pleny opláchněte před praním studenou vodou. Při ručním praní nejprve důkladně rozpusťte prášek ve vodě. Při praní plen a oblečení nastavte na pračce program opakovaného máchání. Dodržujte doporučení výrobce oblečení. Pro úplný návod k použití viz obal.

 

 

Bezpečnostní varování

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zasaženou kůži omyjte velkým množstvím vody.

 

Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění. Balení: Baleno teplem.

Složení výrobku

 • < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy
 • 5 - 15 % kyslíkové bělící činidlo, neiontové povrchově aktivní látky
 • 15 - 30 % zeolity

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.