Madel Pulirapid Casa tekutý čistič s vůní bílého muškátu 1,5l

Madel Pulirapid Casa tekutý čistič s vůní bílého muškátu 1,5l

Výrobek Madel Pulirapid Casa tekutý čistič s vůní bílého muškátu 1,5l momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky. .

Aktuální slevu na Madel Pulirapid Casa tekutý čistič s vůní bílého muškátu 1,5l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 1 lEAN: 8002295000552Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

 

Bez oplachování!S vůní bílého muškátu

 

Pulirapid Casa je nový čisticí prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni bílého muškátu. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstávají beze čmouh.

Příprava a použití

Užití: Zředěný přípravek: 2-3 uzávěry na 5 l vody. Podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea - vytřete vlhkým hadrem a neoplachujte. Obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla - třete navlhčenou houbou či hadříkem a neoplachujte. Neředěný přípravek: Nalijte přípravek na houbu a čistěte přímo požadované plochy - pracovní kuchyňské plochy, sporáky, nerez, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletách. Koberce a potahové látky: Nařeďte přípravek vodou v poměru 1:1 a tímto roztokem třete skvrnu a poté opláchněte. V případě velmi odolných skvrn postup opakujte.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte. V případě požití ihned konzultujte lékaře a ukažte mu etiketu. Zamezte kontraktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned umyjte dostatečným množstvím vody.

 

Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • <5% neiontové povrchově aktivní látky, alkohol
 • Další komponenty: parfémy, limonene, hexyl cinnamal, linalool, butylphenyl methylpropional, geraniol

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.