Portmonka I Nákupy OnaDnes!
Madel Pulirapid Extra čistící prostředek na vodní kámen, špínu a rez 500ml

Madel Pulirapid Extra čistící prostředek na vodní kámen, špínu a rez 500ml

Výrobek Madel Pulirapid Extra čistící prostředek na vodní kámen, špínu a rez 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky. .

Aktuální slevu na Madel Pulirapid Extra čistící prostředek na vodní kámen, špínu a rez 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 500 mlEAN: 8002295000163Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

 

Odstraňuje vápenaté usazeniny

 

Odstraňuje vodní kámen, špínu a rez. Určen: na nerez, sklo, plast, keramiku, mosaz a měď. Ideální na čištění vodovodních bakterií, umyvadel, dřezu z nerezu, keramických van, sprchových koutů skleněných i plastových, sporáků, porcelánu i keramiky.

Příprava a použití

Užití: otočte uzávěr do polohy ON. Před použitím otestujte odolnost materiálu na malé skryté plošce tím, že necháte přípravek 2 minuty působit a poté opláchnete vodou. Pokud povrch zůstane hladký a bez poškození, můžete pokračovat v čištění. Šplíchejte produkt ze vzdálenosti 20 až 25 cm, držte láhev ve svislé pozici. Očistěte houbičkou žádané povrchy a poté opláchněte dostatečně vodou. Dejte uzávěr do pozice OFF. Nepoužívejte na teplé povrchy, poškozené povrchy citlivé na kyseliny, přírodní kameny jako mramor a žula, hliník, smalt, látky, tapety, linoleum, dřevěné podlahy, gumu, broušené sklo a barevné vany.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní upozornění: Dráždí oči a kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte vhodné ochranné rukavice. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nevdechujte aerosoly. Nesměšujte s Candegginou a dalšími čistícími prostředky. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Xi Dráždivý.

 

Balení: Pumpa.

Složení výrobku

 • Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, fosfonáty
 • Další komponenty: parfémy, limonene, hexylcinnamal, butylphenylmethylpropional
 • Tento produkt obsahuje kyselinu fosforečnou ES 231-663-2 a kyselinu amidosírovou ES 226-218-8

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.