Off! Tropical rychleschnoucí sprej 100ml

Off! Tropical rychleschnoucí sprej 100ml

Výrobek Off! Tropical rychleschnoucí sprej 100ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky OFF! z kategorie .

Aktuální slevu na Off! Tropical rychleschnoucí sprej 100ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Akrylátový sprej

Popis: extra rychleschnoucí akrylový sprej .Použití: vhodný ... více informací

UNI HOBBY
139
139 Cena
Reklama

Informace o výrobku

Repelent

Značka: OFF!Výrobce: S.C. Johnson Balení: 100 mlEAN: 5000204645385Kategorie:

Popis výrobku

 

Dlouhotrvající ochrana až 8hJemný k pokožceChrání před komáry, včetně tropických a tygřích

 

OFF!® Tropical rychleschnoucí sprej - rychle zasychající repelent ve spreji se nanáší jemným nástřikem na pokožku. Okamžitě chrání pokožku před klíšťaty, komáry, včetně tropických a tygřích až po dobu 8 hodin.

Příprava a použití

Návod pro použití: Před použitím důkladně protřepejte. Nádobku držte ve svislé poloze asi 15-20 cm od pokožky, stříkejte pomalým krouživým pohybem, případně rozetřete rukama. Při použití na tvář, krk a pokožku dětí nad 2 roky nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby. Vyvarujte se nadměrnému používání. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou.

 

 

Bezpečnostní varování

OFF!® Tropical rychleschnoucí sprej. Varování Účinná látka: 25 g N,N-diethyl-3-methylbenzamidu ve 100 g přípravku. Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Nevdechujte aerosoly. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Používejte dle návodu. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Neaplikujte na ruce dětí. Nepoužívejte u dětí do 2 let. Pouze k vnějšímu použití. Při podráždění pokožky přerušte používání. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými materiály, lakovanými povrchy, plasty, kůží a dioptrickými skly Při podráždění pokožky přerušte používání.

 

Balení: Aerosol.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.