Raid Elektrický odpařovač s eukalyptovým olejem proti komárům náhradní náplň 45 nocí 27ml

Raid Elektrický odpařovač s eukalyptovým olejem proti komárům náhradní náplň 45 nocí 27ml

Výrobek Raid Elektrický odpařovač s eukalyptovým olejem proti komárům náhradní náplň 45 nocí 27ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Raid , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Raid Elektrický odpařovač s eukalyptovým olejem proti komárům náhradní náplň 45 nocí 27ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-40%Nubian Olej na opalování OF 20 60ml

Olej na opalování OF 20 s kombinací UVA/UVB filtrů

Albert
59,90
59,90 Cena
-26%Nubian Olej na opalování ve spreji OF 6 150ml

Olej na opalování ve spreji OF 6 - nízká ochrana - UVA/UVB

Tesco
124,90
124,90 Cena

Informace o výrobku

Elektrický odpařovač s eukalyptovým olejem proti komárům náhradní náplň

Značka: RaidVýrobce: S.C. Johnson Balení: 27 mlEAN: 5000204880588Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

45 nocí*Komáři včetně tygříchS eukalyptovým olejemZabíjí komáry skryté za závěsyÚčinný i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlechOchrání místnost do 30 m³*až 45x8 hodin=360 hodin, pokud je používán s Raid® elektrickými odpařovači

 

Raid® elektrický odpařovač s tekutou náplní eukalyptus-náplň, insekticid chrání proti komárům.

Příprava a použití

Doba ochrany Raid® elektrický odpařovač s tekutou náplní 45 nocí Raid® elektrický odpařovač Advanced s tekutou náplní nízká intenzita 34 nocí Vysoká intenzita 30 nocí Lze použít do všech Raid® odpařovačů

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí: 1,2 g prallethrinu ve 100 g přípravku. Obsahuje: destiláty (ropné), hydrogenované střední. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Skladujte uzamčené. Používejte podle návodu. Nepoužívejte v uzavřeném prostoru. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Během používání el. odpařovač ničím nezakrývejte. Nedotýkejte se el. odpařovače kovovými předměty ani vlhkýma rukama, pokud je zapojen. Před zapojením odstraňte nebo zakryjte terária, akvária, zvířecí a ptačí klece. Vypněte filtry u akvárií. Nedotýkejte se knotu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Návod pro použití je uvnitř obalu. Obsahuje (+)-pin-2(3)-ene. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Balení: Krabice.

 

Skladování: Minimální doba skladovatelnosti: 4 roky od data výroby (MAN) uvedeného na obale.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.