Raid Elektrický odpařovač s tekutou náplní 30 nocí 21ml

Raid Elektrický odpařovač s tekutou náplní 30 nocí 21ml

Aktuální slevu na Raid Elektrický odpařovač s tekutou náplní 30 nocí 21ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Raid , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty.

Akční cena: 99,90-31%

Platí do: Neděle 27.6.2021

Platí v prodejnách Lidl Leták

Leták Lidl
Platí od: Čtvrtek 24.6.2021

Akční cena: 139,90-18%

Platí do: Úterý 29.6.2021

Platí v prodejnách Šlak Leták

Leták Šlak

Akční cena: 199,00-17%

Platí do: Úterý 29.6.2021

Platí v prodejnách

Leták Albert

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: RaidVýrobce: S.C. Johnson Balení: 21 mlEAN: 5000204751192Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

30 nocí*Nízká spotřeba energie**Rychlá a nepřetržitá ochranaZabíjí komáry skryté za závěsyÚčinný i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlechOchrání místnost do 30 m³Bez parfemace*až 30 x 8 hodin=240 hodin**spotřeba <4,0 W/hod

 

Raid® Elektrický odpařovač s tekutou náplní, insekticid bez parfemace poskytuje efektivní ochranu proti komárům až 30 nocí/8 hodin/ noc i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech. Ochrání místnost do 30 m³.

Příprava a použití

Návod pro použití: Aktivujte odpařovač s 30 minutovým předstihem. 1. Odstraňte uzávěr (zatlačit a otočit). Náplň zašroubujte/zatlačte do zajištění el. odpařovače. 2. Otočte zástrčkou tak, aby náplň byla ve svislé poloze. 3. Zasuňte el. odpařovač do odpovídající zásuvky, až se rozsvítí kontrolní dioda. Když je náplň prázdná, odpojte odpařovač od el. síě a vyměňte ji za novou. 4. Po použití odpojte odpařovač od el. sítě. Odpařovač s náplní udržujte vždy ve svislé poloze. Odpařovač umístěte ve směru průvanu ke spícímu člověku.

 

 

Bezpečnostní varování

Raid® Elektrický odpařovač s tekutou náplní. Nebezpečí Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje: destiláty (ropné), hydrogenované střední. Účinná látka: 1,2 g prallethrinu ve 100 g přípravku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Skladujte uzamčené. Používejte podle návodu. Nepoužívejte v uzavřeném prostoru. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Během používání el. odpařovač ničím nezakrývejte. Nedotýkejte se el. odpařovače kovovými předměty ani vlhkýma rukama, pokud je zapojen. Před zapojením odstraňte nebo zakryjte terária, akvária, zvířecí a ptačí klece. Vypněte filtry u akvárií. Nedotýkejte se knotu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Pokyny pro předcházení vzniku požáru, toxicity, zásahu el. proudem nebo zraněním. PŘED POUŽITÍM SI PŘEČTĚTE TYTO BEZPEČNOSTNÍ POKYNY A USCHOVEJTE SI JE. VÝSTRAHA: Při používání el. spotřebičů je nutno vždy dodržovat základní bezpečnostní opatření, včetně následujících: POZOR: Aby se snížilo riziko zranění a zabránilo hře dětí s tímto zařízením, děti jej nesmí používat. Když bude zařízení používáno poblíž dětí starších 8 let nebo osob se zvláštními potřebami, je nutný neustálý dohled. Pro bezpečné použití ho zapojujte jen do správně fungujících el. zásuvek na větraném místě, kde nemůže přijít do styku s přehozem na postel nebo jinými materiály. Nepoužívejte s prodlužovacími kabely nebo rozdvojkami. Neponořujte do vody. Do zásuvky nad zařízení nic nezapojujte. Do odpařovačů Raid® používejte jen náplně Raid®. Tyto pokyny jsou k dispozici na www.scjproducts.info.

 

Balení: Krabice.

 

Skladování: Minimální doba skladovatelnosti: 4 roky od data výroby (MAN) uvedeného na obale.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.