Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44% Nový leták Penny Market
Raid Insekticidní nástraha k hubení mravenců

Raid Insekticidní nástraha k hubení mravenců

Aktuální slevu na Raid Insekticidní nástraha k hubení mravenců zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Raid , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty.

Akční cena: 79,90-20%

Platí do: Neděle 16.8.2020

Platí v prodejnách Barvy a laky drogerie Leták

Leták Barvy a laky drogerie

Akční cena: 79,90-20%

Platí do: Úterý 11.8.2020

Platí v prodejnách Ráj drogerie Leták

Leták Ráj drogerie

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: RaidVýrobce: S.C. Johnson EAN: 5000204746075Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Do 2 týdnů vyhubí celou kolonii mravencůZahubí larvy a královnuPro vnitřní a vnější použití

 

Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenců se zaměřuje na místa výskytu mravenců. Nástrahu přenášejí dělníci do hnízda, kde do dvou týdnů vyhubí celou kolonii, včetně larev a královny. Výsledkem je rychlé snížení počtu mravenců. V závislosti na úrovni zamoření působí návnada po dobu několika týdnů. Nástraha se může umístit v interiérech i na venkovních terasách. Na rozsáhlé zamoření a pro dosažení maximálního účinku použijte několik nástrah současně.

Příprava a použití

Návod pro použití: 1. Ostrým předmětem (nůžkami, šroubovákem, atd.) propíchejte děrovanou plochu na boční straně krabičky s nástrahou, tím pro mravence vytvoříte vstupní a výstupní otvory. 2. Nástrahu umístěte poblíž hnízd nebo tam, kde mravenci pravidelně procházejí - podél stěn a základových desek, do rohů, pod dřezy a do skříněk. 3. Maximálního účinku dosáhnete, když budete nástrahu pravidelně kontrolovat a dle potřeby ji každý měsíc vyměníte. Na silné zamoření použijte několik návnad současně.

 

 

Bezpečnostní varování

Raid® insekticidní nástraha k hubení mravenců. Účinná látka: 0,015 g spinosadu ve 100 g přípravku. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku.

 

Balení: Ramínko.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.