Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny
Raid Max 3v1 proti lezoucímu hmyzu insekticidní aerosolový přípravek 400ml

Raid Max 3v1 proti lezoucímu hmyzu insekticidní aerosolový přípravek 400ml

Výrobek Raid Max 3v1 proti lezoucímu hmyzu insekticidní aerosolový přípravek 400ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Raid , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Raid Max 3v1 proti lezoucímu hmyzu insekticidní aerosolový přípravek 400ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Značka: RaidVýrobce: S.C. Johnson Balení: 400 mlEAN: 8711800137866Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

1. Okamžitý účinek2. Dlouhotrvající ochrana3. Zabíjí šváby i jejich vajíčka

 

Raid proti lezoucímu hmyzu, insekticidní aerosolový přípravek díky vylepšené receptuře: 1.Zabíjí šváby, mravence a další hmyz okamžitě jakmile se dostanou do kontaktu s přípravkem. 2. Ošetřená místa chrání po dobu až 4 týdnů. 3. Se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka.

Příprava a použití

Návod pro použití: Před použitím protřepejte. Při aplikaci udržujte nádobku ve svislé poloze, namiřte na místo postřiku a stiskněte. Aplikujte přímo na hmyz nebo místa, kde se skrývá nebo často vyskytuje: okolí kuchyňské linky, odpadkových košů, oken, dveří a prasklin. Pro dlouhodobou účinnost aplikujte na cestičky výskytu hmyzu, skrytá místa, štěrbiny ve zdi a veškeré otvory dveří a oken. Stříkejte ze vzdálenosti 1 metr (cca 5 sec/dlékový metr). Vyvětrejte prostor 15 minut po nastříkání. Opakujte aplikaci po každém umytí daného místa.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní varování: Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Upozornění: Extrémně hořlavý. Dráždí kůži. Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s kůží. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Nevylévejte do kanalizace. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Používejte dle návodu. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nestříkejte na osoby a zvířata. Netříkejte na potraviny, zařízení k přípravě potravin, nádobí a el. zařízení pod napětím. Nestříkejte na tapety. Před použitím odstraňte nebo zakryjte terária, akvária a zvířecí klece. Při postřiku mějte vypnutý vzduchový filtr u akvária. Po aplikaci si umyjte ruce. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiva pro zvířata. Při nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice. Zajistěte lékařské ošetření objeví-li se potíže. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Může vyvolat alergickou reakci. F+ Extrémně hořlavý. N Nebezpečný pro životní prostředí. Xi Dráždivý.

 

Účinné látky: 0,1 g cypermethrinu a 0,1 g imiprothrinu ve 100 g přípravku. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Balení: Aerosol.

Složení výrobku

  • Obsahuje cypermethrin

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.