Savo Víceúčelový dezinfekční sprej bez chloru 700ml

Savo Víceúčelový dezinfekční sprej bez chloru 700ml

Aktuální slevu na Savo Víceúčelový dezinfekční sprej bez chloru 700ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo dezinfekce.

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Akční cena: 64,90

Platí do: Středa 11.8.2021

Platí v prodejnách dm drogerie markt Leták

Leták dm drogerie markt

Podobné a související zboží

Reklama
-58%Savo prací prášek 50 dávek, vybrané druhy

prací prostředky různé druhy prášek 50 dávek, 1 dávka = 4,- ... více informací

Globus
199,90
199,90 Cena
Sanytol Dezinfekce kuchyně

kuchyně 500ml, Univerzální sprej 500ml, proti vodnímu kameni 500ml

Kaufland
69,90
69,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 700 mlEAN: 8710908264726Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / dezinfekce

Popis výrobku

Dezinfikuje bez chloru Likviduje 99,9 % bakterií Příjemná vůně Odstraňuje alergeny (způsobené prachem, pylem, přítomností domácích zvířat) Ideální pro domácnosti s domácími mazlíčky Univerzální použití Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je vhodný na omyvatelné povrchy v celé domácnosti. Přípravek příjemně voní. Jeho bezoplachové složení čistí a zároveň dezinfikuje různé povrchy v koupelně a kuchyni. Přípravek je vhodný i na kovové povrchy. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny (*způsobených prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky).

Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.

Příprava a použití

Použití Nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch a setřete vlhkým hadříkem. Pro zajištění antibakteriálního účinku nechte působit 5 minut. V případě silného znečištění nechte působit 15 minut.

 

 

Bezpečnostní varování

Odstraňte obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu. UPOZORNĚNÍ Nepoužívejte na mramor. Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Pokud jste na povrch použili jiný přípravek, opláchněte jej, než použijete tento přípravek. VAROVÁNÍ Savo Víceúčelový sprej Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zamezte vdechování aerosolů.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Aerosol.

Složení výrobku

 • Dezinfekční látka: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamoniumchloridy 0,75 g/100 g
 • Méně než 5 % kationtové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, fosforečnany, parfum

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.