Reklama Dr.Max I Hydratujte svoji pleť se značkou Uriage Eau Thermale za výhodnou akci 1+1 !!!! Reklama Dr.MaxIUriage Eau Thermale 1+1 zdarma!

Savo WC Power čistící prostředek 700ml

Savo WC Power čistící prostředek 700ml

Výrobek Savo WC Power čistící prostředek 700ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na Savo WC Power čistící prostředek 700ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Značka: Savo Výrobce: UNILEVER Balení: 700 ml EAN: 8594005390065 Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

 

Na rez, na vodní kámen, hygienická čistota

 

Savo WC Power je výborný pomocník pro zachování vašeho domova čistého. Jedinečná receptura účinně odstraní rez a vodní kámen a vyčistí i hluboce usazené nečistoty ze sanitární keramiky. Toaleta je tak hygienicky čistá bez prostředí vhodného ke vzniku bakterií. Zanechá příjemnou vůni.

Příprava a použití

Návod k použití: Uzávěr pootočte, vyznačené plochy stiskněte k sobě a otevřete. Trysku vložte pod horní okraj mísy a stlačením láhve naneste přípravek tak, aby pokryl celou plochu toalety. Nechte působit dle intenzity znečištění a opláchněte. Nepoužívejte na kov, smalt, mramor, dřevo a poškozené povrchy.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s jinými čistícími přípravky. Vypláchnuté obaly předejte k recyklaci.

 

Země původu Produkt EU. Balení: Pumpa.

 

Skladování: Skladování přípravku: +3 až +25°C.

Složení výrobku

  • Méně než 5 % kyselina chlorovodíková, kyselina amidosulfonová, fosfonáty, neiontové povrchově aktivní látky, parfum, limonene