O2: Napište nám, kolik platíte za své služby, a my vám dáme lepší nabídku KORONAVIRUS AKTUÁLNĚ
Vanish Oxi Action Powerspray na koberce 500ml

Vanish Oxi Action Powerspray na koberce 500ml

Výrobek Vanish Oxi Action Powerspray na koberce 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Vanish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky. .

Aktuální slevu na Vanish Oxi Action Powerspray na koberce 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-57%Coccolino

prací prostředek gel 60 dávek, 1 dávka = 3,33 kapsle 40 ks, 1 ks = 5,-

Globus
199,90
199,90 Cena

Informace o výrobku

Odstraňovač skvrn

Značka: VanishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 500 mlEAN: 5011417537930Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

Sprej na koberce a čalounění. Úžasné a komplexní čištění koberců a čalounění. Sprej na koberce a čalounění Vanish Oxi Action pomáhá odstraňovat odolné skvrny z koberce.* *Červené víno, čaj, káva, pomerančový džus, skvrny od zvířat, šťáva z ostružin, tráva.

Příprava a použití

Návod k použití: Pro nejlepší výsledek odstraňte skvrny okamžitě. Bezpečné pro použití na vlněných kobercích. Vždy předem otestujte na neviditelném místě. Pokud je barva koberce ovlivněna, produkt nepoužívejte. Odstraňte zbytkovou nečistotu a setřete vlhké nečistoty čistým hadříkem. Nepoužívejte na sametových materiálech, brokátu či na materiálech nevhodných k mokrému čištění. Není vhodný pro hedvábí a orientální koberce.

 

 

Bezpečnostní varování

Pokyny pro bezpečné zacházení a pro předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nesměšujte s bělícími činidly. Po použití si důkladně umyjte ruce. Pro citlivou kůži se doporučuje použití rukavic.

 

Odolné skvrny mohou vyžadovat druhou aplikaci. Balení: Dávkovač.

Složení výrobku

 • <5%: kyslíkové bělící činidlo, neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfém, d-limonen, alfa-hexylcinnamaldehyd, citral, benzyl-salicylát

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

  Reklama

  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.