Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Billabong

Omlouváme se, ale pro Billabong nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Billabong je surfová společnost a zároveň australsko - anglické slovo znamenající klidnou hladinu. Společnost Billabong vznikla v roce 1973 v provincii Queensland v Austrálii. Během 80. let začal být prodej mezinárodní záležitostí. Nejprve se vyváželo do Kalifornie a Japonska, a pak na Nový Zéland a do Evropy. Tato značka se v současnosti řadí mezi špičky skate značek pro muže i ženy. Jejich sloganem vždy bylo - „jenom surfař zná ten pocit“. Billabong je jednou z největších společností ve světě surfingu, a proto není divu, že jejich surfingová kolekce se prosadila i v České republice. Naleznete zde širokou škálu plavek, kraťasů, batohů, mikin, opasků, kabelek, peněženek, triček, tílek, šatů, bund, kalhot, topů, klobouků, kšiltovek, bot, ručníků, cestovních i plážových tašek a spoustu dalšího. Při výrobě produktů jsou využívány různé technologie, které byly vyvinuty speciálně pro určitý typ oblečení. Nejznámější z nich je recyklace PET lahví (značka Recycled fabric) a jejich následné využití.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.