Vítěz testu DNES: V Albertu nakoupíte nejvýhodněji | Albert leták KORONAVIRUS AKTUÁLNĚ

Hodnocení

Aktuální letáky - Bonatex.cz

Omlouváme se, ale pro Bonatex.cz nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Letáky internetových obchodů, například:

E-shop www.bonatex.cz je dalším z e-shopů, provozovaných společností ASTRATEX s.r.o. se sídlem v Praze, významným prodejcem spodního prádla, plavek a košilek s desetiletou tradicí. Ročně společnost ASTRATEX s.r.o. obslouží desítky tisíc nakupujících v České a Slovenské republice. O jejich spokojenosti vypovídá to, že vysoké procento z nich svůj nákup opakuje.

Cílem projektu Bonatex.cz je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou ložního prádla a poskytovat svým zákazníkům a zákaznicím špičkové služby.

Prodeji spodního prádla přes internet se ASTRATEX věnuje již od roku 2001. Začínal jako klasický zásilkový obchod, nabízející převážně levné podprsenky a kalhotky.

Na konci roku 2005 se vedení společnosti rozhodlo věnovat se výhradně internetovému obchodnímu kanálu.

E-shop Bonatex.cz byl spuštěn 23. 9. 2008 na adrese www.bonatex.cz.

Základní ideou při návrhu e-shopů se stala plná orientace na nakupující - snadné nalezení požadovaného spodního prádla nebo plavek, pomoc při výběru zboží, kvalitní a rychle doručitelný sortiment za dobrou cenu, maximum informací k produktům spolu s fotografiemi ve vysokém rozlišení, jednoduché a bezpečné nakupování a také zajištění spolehlivé zákaznické podpory.

ASTRATEX s.r.o. disponuje rozsáhlým skladem, takže veškeré zboží je ihned k dispozici. Dopravu zajišťuje Česká pošta a PPL.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.