Hodnocení

Aktuální letáky - Bushman

Omlouváme se, ale pro Bushman nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Bushman je mladá česká oděvní společnost, která se specializuje na prodej kvalitního, především outdoorového oblečení pro muže i ženy. Výrobky od Bushman jsou trvalé, nepodléhají módě a především přichází s mnoha vylepšeními, díky kterým se oblečení této značky stává skvělou volbou pro nošení do přírody. Obchody Bushman jsou rozesety po celé ČR a poznáte je tak, že jsou vkusně vyzdobeny přírodními materiály. Dnes firma nabízí kvalitní bundy, kalhoty, trička a další outlet oblečení.

Prohlédněte si také slovenské letáky Bushman


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.