Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - CDRmarket

Omlouváme se, ale pro CDRmarket nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Firma CDRmarket byla založena v červnu roku 2001. Od začátku jsme se specializovali na datová média. V této době se jednalo o CD-R, CD-RW nosiče. Postupem času samozřejmě rozvíjíme tento sortiment o nejnovější technologie v oblasti optických datových nosičů.

Od června roku 2003 jsme spustili internetový obchod, kde můžete z celé republiky objednávat za velice zajímavé ceny.

Od září 2003 otevíráme novou pobočku v Praze 3 - Žižkov.

V dubnu 2004 se naše centrála v Plzni stěhuje do větších prostor v přízemí domu na Anglickém nábř. 3. Zde jsme pro vás mimo jiné připravili velkou prodejní plochu, možnost přístupu pro vozíčkáře, velké parkoviště vedle objektu a mnoho dalšího. Zároveň se pro vás snažíme co nejvíce rozšiřovat sortiment nejen optických médií, ale také dalšího spotřebního materiálu i nejširšího sortimentu tiskáren.

Od února 2006 spojujeme standartní stránky a nový eShop. Při otevření stránek www.CDRmarket.cz se dostáváte přímo do nového eShopu, kde můžete nakupovat za zvýhodněné ceny. Nově zde naleznete množstevní slevy (nad 300ks), nově generované ceníky,... Dále přidáváme možnost osobního vyzvednutí na některé z našich prodejen.

V červnu 2006 výrazně rozšiřujeme nabídku spotřebního materiálu v našem eShopu (inkoustové cartridge a tonery) o značky Canon, Epson, Konica, Kyocera, Lanier, Lexmark, Minolta, Mita, Nashua, OKI, Olivetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.

Od 1. března 2008 se v Plzni stěhujeme do větších prostor na novou adresu - Pražská 45.

V srpnu 2008 jsme rozšířili náš sortiment o kancelářské potřeby a další sortiment související s provozem kanceláře, obchodu,...

Nyní Vám můžeme nabídnout opravdu VŠE pro KANCELÁŘ.

Nejdůležitejší je pro nás zákazník, a proto se vždy snažíme vyjít vstříc.

CDRmarket

CDRmarket CD DVD letáky

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.