Aktuální letáky - ESO market

ESO market slevy ESO market prodejny

Reklama

V roce 1998 vzniklo Družstvo ESO MARKET, jehož cílem bylo umožnit spolupráci obchodníků zejména v oboru prodeje potravin. Tento otevřený systém, umožňující svým členům a smluvně spolupracujícím obchodníkům dosáhnout výhodnějších nákupních podmínek od vybraných smluvních dodavatelů v základním i doplňkovém sortimentu, slaví úspěch a ke dni 1. února 2016 celkem sdružuje již 298 provozoven samostatných podnikatelů z krajů Hlavní město Praha, Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký a Jihomoravský.

Spolupráce členů se odvíjí především na poli tzv. přímé dodávky (pekárny, uzeniny, mléčné a mrazírenské výrobky, pivo, limo apod.), ale i v oblasti těžkého koloniálu s partnery širokosortimentní velkoobchody EKOSTYL CZ s.r.o. a VO KUBÍK a.s.

Pokud byste měli zájem o spolupráci a stát se členem maloobchodní sítě ESO MARKET musíte splnit několik základních požadavků:

• chuť spolupracovat

• kvalita firmy

• dobrá platební morálka

• vzhled provozovny odpovídající současným trendům tradičního obchodu

• ochota a schopnost naplňovat společně dohodnuté zásady Družstva ESO MARKET

Akce ESO MARKET

Aktuální akční zboží ESO MARKET naleznete v pravidelně vycházejících akčních letácích ESO MARKET. Kromě akčního zboží tu na vás čeká i oblíbená křížovka o poukázky na nákup v síti prodejen ESO MARKET. Družstvo ESO MARKET nabízí i celou řadu mimoletákových akcí, dlouhodobých akcí a mnoho dalšího. Abyste měli přehled o všech aktuálních a slevových akcích ESO MARKET, můžete se podívat i na Facebookový profil ESO MARKET.