Parfemy-Elnino.cz I Valentýnský výběr parfémů za výhodnou cenu!

Hodnocení

Aktuální letáky - ESO market

Nejnovější letáky ESO market na iLetaky.cz

V roce 1998 vzniklo Družstvo ESO MARKET, jehož cílem bylo umožnit spolupráci obchodníků zejména v oboru prodeje potravin. Tento otevřený systém, umožňující svým členům a smluvně spolupracujícím obchodníkům dosáhnout výhodnějších nákupních podmínek od vybraných smluvních dodavatelů v základním i doplňkovém sortimentu, slaví úspěch a ke dni 1. února 2016 celkem sdružuje již 298 provozoven samostatných podnikatelů z krajů Hlavní město Praha, Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký a Jihomoravský.

Spolupráce členů se odvíjí především na poli tzv. přímé dodávky (pekárny, uzeniny, mléčné a mrazírenské výrobky, pivo, limo apod.), ale i v oblasti těžkého koloniálu s partnery širokosortimentní velkoobchody EKOSTYL CZ s.r.o. a VO KUBÍK a.s.

Pokud byste měli zájem o spolupráci a stát se členem maloobchodní sítě ESO MARKET musíte splnit několik základních požadavků:

• chuť spolupracovat

• kvalita firmy

• dobrá platební morálka

• vzhled provozovny odpovídající současným trendům tradičního obchodu

• ochota a schopnost naplňovat společně dohodnuté zásady Družstva ESO MARKET

Akce ESO MARKET

Aktuální akční zboží ESO MARKET naleznete v pravidelně vycházejících akčních letácích ESO MARKET. Kromě akčního zboží tu na vás čeká i oblíbená křížovka o poukázky na nákup v síti prodejen ESO MARKET. Družstvo ESO MARKET nabízí i celou řadu mimoletákových akcí, dlouhodobých akcí a mnoho dalšího. Abyste měli přehled o všech aktuálních a slevových akcích ESO MARKET, můžete se podívat i na Facebookový profil ESO MARKET.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.