Hodnocení

Aktuální letáky - ESO travel

Omlouváme se, ale pro ESO travel nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Historie CK ESO travel se začala psát roku 1994, kdy byla založena jako rodinná cestovní kancelář se zaměřením na jihovýchodní Asii. Již o pouhé tři roky později CK ESO travel rozšiřuje svoje portfolio a nabízí zájezdy na všech pět kontinentů. Mezi další zlomové mezníky v kariéře ESO travel bezesporu patří rok 2002, kdy byla navázána spolupráce s CK Čedok a CK ESO travel se tak stává součástí největší skupiny v oblasti cestovního ruchu v České republice.


Cestovní kancelář ESO travel se pyšní i mnoha oceněními. Z posledních let jmenujme například ocenění v anketě AČCKA za nejlepší katalogy roku v kategoriích Poznávací zájezdy a Pobytové zájezdy monodestinační v roce 2013 nebo první místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro Asii, Austrálii a Oceánii pro rok 2013 v soutěži TTG Czech Trawel Awards.


S cestovní kanceláří ESO travel se můžete opravdu podívat do celého světa. Stovky zemí a nespočet destinací v Africe, Americe, Asii, Evropě, Austrálii a Oceánii se těší, až je navštívíte. Vydat se můžete dokonce i na Antarktidu a Arktidu. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější destinace patří Dominikánská republika, Kuba, Maledivy, USA a Zanzibar.


Vybírat můžete nejen z nespočtu míst kam se vydat, ale i několika druhů zájezdů. Záleží pouze na vás, zda se chystáte relaxovat a odpočívat, poznávat nové kultury či zhlédnout doslova celý svět. Uspokojeni budou všichni, kdo plánují s předstihem, i ti kdo se rozhodují na poslední chvíli. Typy zájezdů ESO travel:


•    pobytové
•    poznávací
•    cesty kolem světa
•    plavby
•    Last Minute
•    First Moment

Všechny typy zájezdů a dovolených, které cestovní kancelář ESO travel nabízí, si můžete prohlédnout nejen na webových stránkách CK, ale i u mnoha prodejců napříč Českou republikou.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.