Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - Euronova

Omlouváme se, ale pro Euronova nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Letáky internetových obchodů, například:

Cílevědomá společnost Euronova je nejen součástí Skupiny Bonprix, ale ochranou ruka nad ní drží i Skupina Otto, jež je světovou špičkou v oblasti zásilkového prodeje a s více jak 40 let zkušeností. Pro Euronovu je klíčové, aby zákazníci nacházeli v nabídce stále moderní nabídku odrážející aktuální trendy na trhu. Spojení píle, zkušeností a záštita velké společnosti umožňuje Euronově nabízet skvělý poměr mezi kvalitou a cenou.


Vytrvalost a píle se vyplácí. V současnosti Euronova uspokojuje více než milion zákazníků ročně. Vybírat můžeme z více než 5 000 výrobků prezentovaných ve dvou liniích katalogů. První nabízí výrobky pro domácnost, novinky z celého světa, drobné radosti a spoustu nápadů na dárky. Druhý katalog se zaměřuje na bytový textil včetně rozsáhlého výběru lůžkovin a bytových textilií.


Pokud dáte přednost webovým stránkám před tištěným katalogem, najdete zde zboží přehledně rozřazené do čtyř hlavních kategorií a následně do mnoha podkategorií:


•    vše pro domov
•    speciál kuchyně
•    bytový textil
•    móda


Bezesporu oceníte i oddělení slev, kde naleznete všechno akční zboží Euronova hezky pohromadě.


Vybrané zboží objednáte lehce pomocí jednoduchého formuláře, kde vyplníte číslo nebo název položky, velikost a množství. Dodávka zboží Euronova se převážně pohybuje v termínu 8-10 pracovních dnů od obdržení objednávky. V době velkého vytížení může dodací lhůta stoupnout na 3-4 týdny.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.