Hodnocení

Aktuální letáky - FIRO-tour

Nejnovější letáky FIRO-tour na iLetaky.cz

Od roku 1990 působí na českém trhu cestovní kancelář FIRO-tour, která se v průběhu let propracovala až mezi největší cestovní kanceláře v České republice. Velké úspěchy ovšem FIRO-tour slaví i na Slovensku. Jednou z předností, kterou se CK FIRO-tour pyšní je, že otevírá českému trhu nové a dříve nedostupné destinace. Její úspěchy jsou podpořeny i mnoha oceněními, a to v anketách sestavovaných odborníky z řad cestovního ruchu i veřejnosti jako jsou například TTG, Sírius či Českých 100 nejlepších.


nabídce cestovní kanceláře FIRO-tour naleznete:


•    Letecké zájezdy
•    Pobytové zájezdy s autokarovou dopravou
•    Pobytové zájezdy vlastní dopravou
•    Lyžařské a relaxační dovolené
•    Komfortní plavby po celém světě
•    Letecké víkendy
•    Delší zájezdy, kde v rámci jednoho programu navštívíte několik zemí


K nevyhledávanějším zájezdům CK FIRO-tour patří v posledních letech letecké pobytové zájezdy. Podívat se můžete například do Řecka a na řecké ostrovy, Španělska, Portugalska, Itálie či na Kypr. Pokud hledáte něco nového a neokoukaného, vycestovat můžete například na Sardínii, Severní Kypr, Albánii, Korsiku, do nových oblastí ve Španělsku či Turecku nebo na řecké ostrovy jako Symi, Mykonos, Patmos. Exotiku nabídnou destinace, jako jsou Spojené arabské emiráty, Thajsko, Omán, Dominikánská republika, Mexiko, Mauritius, Srí Lanka či Maledivy.


Cestujete-li s malými dětmi, oceníte služeb dětského prázdninového klubu FIRÁČEK ve vybraných destinacích. Klub FIRÁČEK již dvacet let nabízí programy plné her, zábavy a sportu všem klukům a holčičkám ve věku od 4 do 12 let. Účast v klubu FIRÁČEK je zdarma.


Koupit si zájezd od cestovní kanceláře CK FIRO-tour můžete nejen prostřednictvím webových stránek a call centra, ale i v některé z kamenných prodejen CK FIRO-tour. Nezapomeňte prozkoumat Last Minute, slevy a akce FIRO-tour.

 

Prohlédněte si také slovenské letáky Firo tour


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.