Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Hodnocení

Aktuální letáky - HELCEL Nábytek

Omlouváme se, ale pro HELCEL Nábytek nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Kamenná prodejna a Internetový obchod www.nabytek-helcel.cz Vám nabízí širokou škálu nábytku přehledně rozděleného do několika kategorií. Nabízíme nábytek do ložnice, kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje, předsíně, kanceláře a mnoho dalších. Internetový obchod je vytvářen s maximální orientací na zákazníka pro pohodlný a snadný nákup. HELCEL Nábytek to není pouze internetový obchod, ale také kamenná prodejna v Havířově o rozloze více než 1 500m, kde vystavujeme neustále více než 150Ks sedacích souprav a mnoho dalšího nábytku. Rádi Vás zde přivítáme. Náš proškolený zaměstnanecký kolektiv se za každých okolností snaží o spokojenost zákazníka. Zabýváme se prodejem nábytku již od roku 1991, můžeme Vám tak nabídnout mnoho zkušeností. Neváhejte nás tedy kontaktovat pomocí uvedené e-mailové adresy, jednoho z telefonních kontaktů nebo icq. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a budeme se těšit na spolupráci s Vámi :-)

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.