Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Hodnocení

Aktuální letáky - Decathlon

Omlouváme se, ale pro Decathlon nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Společnost Decathlon byla založena roku 1976 ve francouzském městě Englos Michelem Leclercqem. V současnosti je Decathlon významným maloobchodním prodejcem sportovního vybavení, oblečení i obuvi a s jeho prodejnami se můžeme setkat ve více jak dvaceti zemích po celém světe (Německo, Velká Británie, Polsko, Francie, Austrálie, Itálie, Brazílie, Španělsko, Maďarsko a další). V prodejnách Decathlon naleznete široký sortiment zboží až pro sedmdesát druhů sportů (běhání, bruslení, in-line, koloběžky, skateboarding, cyklistika, fitness, tanec, bojová umění, golf, jízda na koních, lovectví, rybaření, přesnostní sporty na terč, lyžování a snowbarding, tenis, squash, badminton, stolní tenis, turistika a kempování, týmové sporty, vodní sporty, plavání, surfování, plachtění...).


Sportovní gigant Decathlon se v České republice poprvé objevil v roce 2010. Dnes lze nakupovat sportovní vybavení jak na internetu, tak v devíti kamenných prodejnách Decathlon, které jsou rozmístěny po celé České republice. K nejplodnějším obdobím pro Decathlon u nás se bezesporu řadí rok 2013, kdy se otevřely pobočky v Plzni, Praze a Olomouci.


Prodejny Decathlon v České republice:


•    Praha – Černý Most
•    Praha – Chodov
•    Brno – Modřice
•    Ostrava
•    Plzeň
•    Liberec
•    České Budějovice
•    Hradec Králové
•    Olomouc


Společnost Decathlon myslí na pohodlí a spokojenost všech svých zákazníků a nabízí proto celou řadu služeb, jako je doručení zdarma při objednávce nad 2 000 Kč a do celkové hmotnosti 30 kg, výměna zboží zdarma nebo vrácení peněz do devadesáti dnů od nákupu a prvotřídní servisní služby.


Pokud nakupujete v Decathlon často, bezesporu oceníte možnost vstupu do věrnostního programu a získání věrnostní karty Decathlon. Jako věrní zákazníci získáváte informace z první ruky, jednodušší nákup a odměny za věrnost. Akční zboží Decathlon, výhodné nabídky, inspiraci a dobré rady naleznete v magazínu Decathlonletácích Decathlon.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.