Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Oriflame

Hodnocení Oriflame  

Reklama

Oriflame byl založen v roce 1967. Dnes je tato společnost známa jako mezinárodní kosmetická firma přímého prodeje zastoupena ve více než 60 zemích světa. Výrobky firmy Oriflame jsou založené na přírodních přísadách, které nikdy nebyly testovány na zvířatech.

V České republice začala firma Oriflame působit již v roce 1990. Oriflame patří v současnosti mezi nejrychleji rostoucí kosmetické společnosti přímého prodeje na světě. Naleznete zde široký sortiment kosmetických výrobků péče o pleť, dekorativní kosmetiky, parfémů, kosmetiky péče o tělo i vlasy, kosmetických doplňků, kabelek, slunečních brýlí, sandálů, kartáčků na zuby, taškách na make-up, sadách na manikúru, šátcích, svíčkách, hřebenech, ručnících, náramcích, náhrdelnících, náušnicích, taškách na toaletní potřeby či řadu wellness. Oriflame nabízí své výrobky pro ženy, muže i děti.

Oriflame katalog

Prohlédněte si také slovenské letáky Oriflame


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.