MÁSLO v akci s -53% slevou Nový leták Penny Market

Hodnocení

Aktuální letáky - Intimissimi

Omlouváme se, ale pro Intimissimi nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Značka Intimissimi vznikla v Itálii v roce 1986, kdy pod značkou Calzedonia byla vyráběna celá řada spodního prádla pro muže a ženy. O deset let později, tedy v roce 1996, vznikla dnes známá a oblíbená značka Intimissimi. Od té doby se Intimissimi specializuje na spodní prádlo jako jsou kalhotky, tanga, tílka, podprsenky, pyžama, košilky, podvazky, boxerky, korzety, body, plavky, župany apod. Kolekce jsou určeny pro muže a ženy ve věku od patnácti do padesáti let. Intimissimi nabízí zboží v různých konfekčních velikostech. Každou sezónu Vám tato značka připravuje trendy spodní prádlo a doplňky. Je možno si vybírat z různých střihů, tvarů a materiálu. Intimissimi má i svou vlastní řadu kosmetiky, která obsahuje toaletní vodu, tělový krém a sprchový gel. V současnosti má Intimissimi více než tisíc obchodů po celém světě. Zboží této značky je možno zakoupit např. v Rakousku, Chorvatsku, na Kypru, v Řecku, Maďarsku, Libanonu, Mexiku, Polsku, Portugalsku, Rusku, Slovinsku, Španělsku, Turecku, Itálii, Německu, Makedonii, Srbsku, Slovensku, Velké Británii či ve Spojených státech.

Prohlédněte si také slovenské letáky Intimissimi


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.