Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Klenoty BENY

Omlouváme se, ale pro Klenoty BENY nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Beny Jewellery nabízí širokou škálu klenotů, luxusních hodinek a značkových šperků. Mezi speciality společnosti patří nabídka skvostů značek Franck Muller, Graham, Corum, Tag Heuer, Jacob & Co. a mnoha dalších. Sháníte-li exkluzivní šperky z černého zlata a černých briliantů či překrásných perel, klenoty Beny vám vaše přání splní. S výběrem vám poradí zkušený a příjemný personál. Pokud se stane, že si z nabízeného zboží nevyberete, můžete si nechat vyrobit šperk na zakázku dle vašich představ z kvalitních materiálů a kamenů s mezinárodními certifikáty a minimálně dvouletou zárukou.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.