Hodnocení

Aktuální letáky - Kouzlo Barev

Omlouváme se, ale pro Kouzlo Barev nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Očarovalo nás Kouzlo Barev a Drogerie!
Vše začalo na počátku roku 2005, kdy otevřela firma Barvy a laky Hostivař síť sedmi maloobchodních prodejen KOUZLO BAREV. V dnešní době můžete barevnému kouzlu podlehnout již v 51 provozovnách v celé České republice. 
KOUZLO BAREV zvyšuje a rozšiřuje každým rokem množství nabízeného sortimentu, přičemž velký důraz klade na kvalitu nabízených produktů, stejně jako na profesionální přístup a odborné poradenství. Většina našich prodejen nabízí míchání barev dle přání zákazníka přímo na počkání. 
Našim zákazníkům jsme vyšli vstříc i rozšířením nabídky o drogistický sortiment. KeKOUZLU BAREV se tak přidalo i KOUZLO DROGERIE. Klientům však kromě poetických názvů prodejen nabízíme i praktické a konkrétní výhody. Založili jsme KLUB ZÁKAZNÍKŮKOUZLO BAREV a DROGERIE, jehož členové jsou držiteli klubových karet a mohou tak čerpat z řady výhod (bonusové programy, speciální cenové nabídky, zajímavé odměny a dárky). S řadou akčních slev, nabídek a dárků počítáme pro všechny naše zákazníky, např. v rámci pravidelných letákových akcí. Nezapomněli jsme ani na řemeslníky, pro které máme rovněž připraveny speciální zákaznické karty, slevy a výhody.
Každý měsíc vydáváme pravidelné letákové akce KOUZLO BAREV a KOUZLO DROGERIE, kde se snažíme oslovit co nejširší veřejnost zajímavou nabídkou s akčními cenami, podpořenou množstvím dárků, jako poděkování za věrnost a důvěru.
V letošním roce plánujeme rozšířit síť maloobchodních prodejen KOUZLO BAREV a DROGERIE, oslovit větší množství zákazníků a přitom udržet prvotřídní kvalitu našich nabízených služeb.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.