Hodnocení

Aktuální letáky - Pepco

Omlouváme se, ale pro Pepco nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Oblíbené letáky Pepco najdete vždy na našich stránkách. Každý měsíc se můžete těšit na dva nové letáky. 14 denní platnost letáků začíná vždy v pátek a končí ve čtvrtek za dva týdny.

letáku Pepco si vybere každý: dítě, dospělý, žena i muž. V akční nabídce můžete najít dětské, dámské i pánské oblečení, spodní prádlo a obuv. Kromě oděvů jsou ale v letáku i slevy na drobné nádobí, dekorace nebo dětské zboží.

Nechcete každý den kontrolovat AkcniCeny.cz, jestli už vyšel Pepco leták na tento týden? Nastavte si upozornění a my vám automaticky pošleme e-mail s novým letákem.

První prodejny PEPCO vznikly v Polsku roku 2004 díky podpoře společnosti jihoafrickým investičním holdingem Pepkor působící v odvětví maloobchodního prodeje již od 1965 roku. Holding Pepkor v současnosti zaměstnává 30 000 osob ve více než 3000 prodejnách v Evropě, Africe a Austrálií.


Řetězec PEPCO během devíti let tvrdě pracoval na své pozici na trhu a v současnosti je polským lídrem v odvětví levných průmyslových oděvních prodejen. Od roku 2013 se s prodejnami PEPCO můžeme setkat i v dalších zemích Evropy, a to v České republice i na Slovensku.


Cílem řetězce PEPCO je stát se největší, nejlepší, nejlevnější a nejznámější značkou průmyslově-oděvních diskontů nejen v Polsku, ale i v Evropě. Proto poskytuje všem svým zákazníkům možnost nakupovat oblečení a potřeby pro domácnost za nejnižší ceny a za asistence nejlepší obsluhy.


Obsáhlá nabídka zboží PEPCO je pro přehlednost rozdělena do několika kategorií, a to:
•    Pro ni
•    Pro něj
•    Pro domácnost
•    Pro děti
•    Značkové produkty
•    Hračky a edukace
•    Sezónní předměty


Využívat můžete celé škály služeb pro zákazníky:


•    Platba pomocí platebních karet tradičním i bezkontaktním způsobem
•    Třicetidenní lhůta na výměnu nebo vrácení zboží
•    Otevírací doba sedm dní v týdnu (ve většině prodejen)
•    Profesionální obsluha a poradenství


PEPCO ví, že v dnešní hektické době se cení každá pomoc a úspora času. Aby vaše nakupování bylo nejen výhodné, ale i praktické a plné nových nápadů, připravilo si pro vás koutek plný inspirace v kategoriích Domácnost, Móda, Dítě, Dětský koutek a Jak na to.


Další balík inspirace a jedinečných slevových nabídek naleznete v akčním letáku PEPCO, který vychází každý týden.

 

Prohlédněte si také slovenské letáky Pepco


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.