Akce a slevy: Kartáčky

Vybrat řetězec:
Reklama

Nejčastěji vyhledáváte braun kartáček na zuby, philips kartáček na zuby, elektrický kartáček na zuby philips, sonický kartáček na zuby, dřevěné kartáčky na zuby, sencor kartáček na zuby, nejlepší kartáček na zuby, kartáček na zuby philips, foreo kartáček na zuby, cestovní kartáček na zuby, care soft zubní kartáček, odol perlička dětská kartáček, dětský zubní kartáček, elektrický zubní kartáček v akci, elektrický kartáček na zuby výprodej, elmex zubní kartáček.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.