Hodnocení

Aktuální letáky - Ragazza

Omlouváme se, ale pro Ragazza nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Ragazza je maloobchodní síť prodejen s kabelkami, módními doplňky a bižuterií. Naleznete zde kabelky značek Oilily, Leontine Hagoort, Jacques Esterel, LeSportsac, David Jones, Laura Biagiotti, W. Valentino a S. Fiorentino i kabelky Guess. Z módních doplňků je možné zde zakoupit peněženky, brýle, deštníky, pouzdra na cigarety, šátky, doplňky k mobilním telefonům či štrasové hodinky. Ragazza nabízí klasické i extravagantní modely kabelek ze syntetiky, kůže i textilu. Jedná se o největšího dovozce kabelek na českém trhu. Pokud jde o bižuterii, je možné zde zakoupit náušnice, náhrdelníky, přívěšky na kabelky, náramky, brože, čelenky, sponky a podobně. Kromě specializovaných obchodů Ragazza, je možné toto zboží zakoupit ve vybraných prodejnách sítě obuvi Mixer. Kabelky s logem Ragazza z tohoto důvodu zakoupíte i v obchodech Mixer v obchodních centrech Nový Smíchov v Praze, Galerii Vaňkovka v Brně nebo v Olympii Brno. Ragazza působí na trhu přes šest let.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.