Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - STAVMAT IN

Omlouváme se, ale pro STAVMAT IN nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Firma STAVMAT IN a.s. působí na trhu se stavebním materiálem od r. 2000. V roce 2004 došlo ke změně v názvu společnosti, kdy v původním STAVMAT PLUS CZ a.s. byla část vypuštěna a přídáním přípony IN byla zvýrazněna příslušnost k holdingu IN, který působí v České a Slovenské republice.

Od začátku působení na trhu se akciová společnost STAVMAT IN dynamicky rozšiřuje. Naše prodejny můžete navštívit v Čechách v Karlových Varech, Plzni, Českých Budějovicích a Hradci Králové. Na Moravě nás najdete v Brně, Břeclavi, Uherském Brodě, Hrušovanech nad Jevišovkou a Božících, Jihlavě, Velkém Meziříčí, Studénce.

Nabízíme Vám široký výběr ze sortimentu stavebního materiálu a doplňků. Jsme specialisté v oblasti velkoobchodu i maloobchodu. Obchody realizujeme pomocí sítě našich prodejen a pomocí velkoochodu zase zásobujeme jiné stavebniny a stavební firmy

Cílem firmy je dosažení vysoké úrovně a efektivity všech prodejen a to hlavně profesionálním přístupem všech zaměstnanců společnosti pro Vaši maximální spokojenost.

Za 10 let našeho působení na trhu jsme si poctivou prací a zodpovědným přístupem vybudovali dobrou pověst mezi mnoha našimi zákazníky.

K našim dodavetelům patří pouze prověřené společnosti, které splňují naše přísná kritéria ohledně kvality dodávaného materiálu.

Nemusíte mít žádné starosti s dopravou, veškerý Vámi zakoupený materiál Vám přivezeme na místo dle Vašeho přání.

Prohlédněte si také slovenské letáky Stavmat


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.