Kde koupit ta nejlepší vánoční vykrajovátka? Vyzkoušejte razítka na cukroví!

25.11.2021

Přichází Vánoce a s nimi i čas pečení cukroví. Připravte se na ně s originálními vykrajovátky, díky kterým bude vaše cukroví blíže k vánočním svátkům!

Kde koupit ta nejlepší vánoční vykrajovátka? Vyzkoušejte razítka na cukroví!
(Foto: canva.com)

 

Čas Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním přichází období pečení cukroví. K tomu samozřejmě patří formičky a vykrajovátka v různých vánočních tvarech jako např. sněhuláci, stromečky, hvězdy apod. Ukážeme si, kde najít krásná vánoční vykrajovátka, která vám pečení nejen usnadní, ale navíc ozvláštní tradiční rodinné recepty. Budete z nich mít radost nejen vy, ale i vaše ratolesti.

 

Druhy vykrajovátek

 

  • vyklápěcí formičky
  • nerezové vykrajovačky
  • velká vykrajovátka na perníky
  • 3D vykrajovátka
  • plastová vykrajovátka
  • vykrajovátka na hrneček
  • silikonová vykrajovátka
  • razítka na cukroví

 

(Foto: canva.com)

 

Vykrajovátka na linecké i perníčky

 

Pokud letos plánujete péct linecké cukroví či perníčky, určitě využijte nové formičky a vykrajovátka, protože každý rok se objeví nové vánoční sady a také i formičky se časem opotřebovávají. Na jednotlivé druhy cukroví se dají vykrajovátka zaměnovat a  kombinovat. Je ale dobré dodržovat několik jednoduchých zásad, aby bylo cukroví nejen chutné, ale i krásné.

 

Při vykrajování perníčků je dobré myslet na to, že v troubě na rozdíl od lineckého nabydou. Je tedy vhodné používat méně zdobné a detailní tvary, které při pečení neztratí svou siluetu. Drobné detaily a ozdoby pak můžete přidat při zdobení a perníčky budou vypadat zkrátka dokonale. U lineckého cukroví si naopak můžeme dovolit použít složitější tvary, jen je dobré myslet na to, aby se nám doprostřed hezky vešel vykrojený tvar.

 

A pokud chcete, aby bylo vaše cukroví skutečně jedinečné, můžete vyzkoušet razítka na cukroví, která vašemu cukroví dodají nejrůznější vzory a obrázky. Vaše děti si je jednoduše zamilují.

 

(Foto: canva.com)

 

A kde si ta nejkrásnější vykrajovátka pořídit?

 

Vybrali jsme pro vás několik tipů, kde najít ta nejlepší vykrajovátka za rozumné ceny.

 

Tescoma

 

Tescoma nabízí celé sady vykrajovátek na vánoční cukroví, můžete si tedy pořídit ty nejoblíbenější vánoční motivy najednou bez dalšího hledání. A pokud hledáte spíše nekonvenční tvary pro vaše děti, můžete zakoupit i formičky ve tvaru aut, dinosaurů a mnoho dalšího.

 

Vykrajovátka vánoční DELÍCIA, 13 ks

 Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 2 ks, panáčci

Vykrajovátka TESCOMA
(Foto: eshop.tescoma.cz)

 (Foto: eshop.tescoma.cz)

139,-

159,-

Zobrazit

Zobrazit 

 

Favi.cz

 

Na favi.cz najdete mnoho originálních vykrajovátek a formiček. A pokud chcete mít cukroví skutečně jedinečné, vyzkoušejte razítka – můžete je využít na perníčky i linecké.

 

BISCUIT Vykrajovátko na cukroví vločka

BISCUIT Razítko na sušenky sob
Vykrajovátko favi.cz

(Foto: favi.cz)

 

Razítko favi.cz
(Foto: favi.cz)

 

79,-

149,-

Zobrazit

 Zobrazit

 

Alza.cz

 

Alza.cz nabízí skutečně nepřeberné množství produktů, kde si vybere opravdu každý – ať už byste raději velkou sadu nebo spíše jednotlivé originální kousky.

 

ZENKER 25 ks, 3-7x1,7 cm

Orion Forma UH PIROHY 2 ks

ZENKER Vykrajovátka
(Foto: alza.cz)


(Foto: alza.cz)

239,-

69,-

Zobrazit

Zobrazit 

 

Mohlo by Vás zajímat

Zdobení vánočního cukroví může být i příjemná rodinná chvilka.

Blíží se svátky a s nimi i čas pečení vánočního cukroví. Zpříjemněte si tedy jeho přípravu a nechte se inspirovat našimi tipy! Vaše cukroví pak bude krásné a jeho příprava bude zaručeně bavit i ty nejmenší.

Pečeme vánoční cukroví: Linecké cukroví

Advent už je tady! Spolu s ním i čas na pečení vánočního cukroví. Dnes jsme pro Vás připravili recept na oblíbené linecké cukroví!

Ideální vánoční dárky pro muže!

Víme, že vybrat ten správný dárek pro muže je docela těžké. Máme pro Vás pár tipů, s kterými potěšíte každého muže.

TIP na vánoční dárky pro děti

Vánoce jsou každým dnem blíž a k této sváteční atmosféře patří i nakupování dárečků pro naše děti. Připravili jsme pro Vás pár tipů, co by měl Ježíšek nadělit pod vánoční stromeček.

Pečeme vánoční cukroví: Perníčky

Také si nemůžete představit Vánoce bez voňavých a měkkých perníčků? Vyzkoušejte naše skvělé recepty na tradiční klasické perníčky, ale i perníčky veganské.

Cukroví pečeme jedině s HEROU

Vánoce jsou každý den blíž a blíž! Hledáte recepty na vánoční cukroví? Připravili jsme pro Vás několik receptů na vánoční cukroví s HEROU. Naše pečení s HEROU si určitě zamilujete.

Vytvořte si plán na předvánoční úklid

Přejete si mít Vánoce bez stresu? Začněte s předvánočním úklidem již teď a prožijte Vánoce v klidu. Máme pro Vás pár tipů, jak na předvánoční úklid.

Albert daruje milion porcí jídla potřebným. Chce jim pomoct udělat hezké Vánoce

Pro potřebné, kteří si nemohou ve vánočním čase zajistit dostatek jídla, připravily prodejny Albert milion porcí potravin. Distribuce daru čerstvých a trvanlivých potravin probíhá ve spolupráci s Českou federací potravinových bank. Pravidelnými dary neprodaných potravin pomáhají prodejny Albert v průběhu celého roku, mimořádný dar milionu porcí tuto pomoc ještě navýší. Celkově tak Albert letos daruje minimálně 4,2 milionu porcí potravin sociálně znevýhodněným lidem, organizacím a spolkům.

Babiččin bylinkář: 47. Hřebíček

Mnoho z nás si vánoční svátky bez příjemné vůně hřebíčku ani nedokáže představit. Toto koření je však také velice účinným antibiotikem a má blahodárný vliv na naše zdraví!

Nejoblíbenější letáky


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.