Od pondělí 9. října do neděle 15. října mají senioři možnost využít tuto výhodu ve všech prodejnách Lidlu. Stačí jednoduše prokázat svůj věk a získat slevu na nejčastěji nakupované produkty, které budou zlevněné. Konkrétně se jedná o čerstvé ovoce a zeleninu, vajíčka a nebalené pečivo.
Co je skvělé na této akci? To, že senioři mohou tuto „seniorskou“ slevu kombinovat s dalšími akcemi a využívat ji opakovaně během týdne. To znamená, že si mohou dopřát výhodné nákupy a ušetřit peníze na produktech, které patří mezi základní potřeby.
Vít Pravda, jednatel společnosti Lidl, řekl: „Našim zákazníkům se snažíme nabízet nízké ceny každý den, touto akcí jsme chtěli vyjít vstříc seniorům. I proto jsme do nabídky zahrnuli produkty podle kategorií, které nakupují velmi často. Zároveň se jedná o produkty, u nichž vlivem inflace za poslední dobu nejvíce vzrostla cena a mohly se tak stát pro řadu lidí nedostupnými. V jídelníčcích by však rozhodně chybět neměly. Symbolicky jsme tuto novinku představili k Mezinárodnímu dni seniorů jako dárek a zároveň poděkování našim zákazníkům.“
Tato akce je významným krokem směrem k podpoře seniorů a poskytnutí jim cenově dostupných možností při nákupech. Lidl tím ukazuje, že nejenže dbá o své zákazníky, ale také o jejich pohodlí a spokojenost. Těšíme se, jak tato iniciativa zlepší nákupní zážitek pro seniory a pomůže jim ušetřit při každodenních nákupech.