Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

V obchodním centru Nový Smíchov se otevřela nová prodejna eobuv.cz MODIVO! Co nového nám nabízí?

V obchodním centru Nový Smíchov se otevřela nová prodejna eobuv.cz MODIVO! Co nového nám nabízí?

Nákupy v prodejně plné hi-tech technologií, 100 000 produktů na jednom místě a komfortní interaktivní zkušební kabinky, to je nová kamenná prodejna eobuv.cz MODIVO, kterou naleznete v OC Nový Smíchov.

Slavnostní otevření

Na přelomu července a srpna proběhlo v pražském pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov slavnostní otevření obchodu eobuv.cz MODIVO. Jedná se o první kamennou prodejnu spojující partnerské projekty eobuv.cz a MODIVO umístěnou mimo domovskou zemi, kterou je Polsko. Tato prodejna v sobě snoubí pohodlí nakupování na internetu a v klasických obchodech.

Prodejna eobuv.cz MODIVO v OC Nový Smíchov

Zbrusu nová pražská prodejna se rozkládá na ploše 1 800 m2. Pod jednou střechou v jednom obchodě můžete vybírat ze 100 000 produktů, a to prostřednictvím 40 tabletů. Zde si lze zboží jednoduše roztřídit a vyfiltrovat podle značky, barvy, modelu, materiálu, druhu zapínání, velikosti či ceny. Do tří minut od odkliknutí si budete moci zboží vyzkoušet – boty přímo v obchodě a oblečení v některé z deseti interaktivních zkušebních kabinek.

Pro snadnější orientaci a inspiraci se na multimediálních obrazovkách zobrazuje aktuální nabídka daného obchodu. Každý den vás eobuv.cz MODIVO může překvapit, protože denně přibývají stovky nových produktů.

Možná je i kombinace nakupování doma a v obchodě. Na webových stránkách eobuv.cz si vytvořte objednávku a jako možnost doručení zvolte „odběr v obchodě“. Zpravidla do čtyřiadvaceti hodin obdržíte SMS zprávu, že je vaše objednávka připravena. Až poté, co si vše v kamenné prodejně "osaháte" a vyzkoušíte, se budete moci rozhodnout, které kousky si skutečně koupíte a zaplatíte u pokladny.

(Foto: eobuv.cz)

 

esize.me

V prodejně eobuv.cz MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov jsou všem zákazníkům k dispozici hned dvě místa s bezplatnou službou esize.me. Tento revoluční skener během několika sekund vytvoří 3D model vašeho chodidla, který vám usnadní a zjednoduší výběr i nakupování. Třírozměrný model chodila totiž bude porovnán se skeny všech bot v nabídce a vy tak získáte cenné doporučení, které velikosti bot jsou pro vás vhodné.

Péče o zákazníky a vrácení zboží

O pomoc či radu můžete požádat kvalifikovaný personál. Desítky pracovníků vám rádi poskytnou fundovanou a milou odpověď. Pokud i přes veškerou odbornost, obrovský výběr a pomoc moderních technologií nebudete s vašim nákupem spokojeni, můžete ho do 30 dní vrátit. Tato možnost platí jak pro nákup on-line, tak i v kamenné prodejně.

04.08.2021Obchodní Centrum Nový Smíchov Praha


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.