Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů!

Obchodní centra v České Republice

Vítejte v nové části portálu AkcniCeny.cz, kde najdete veškeré informace o obchodních centrech v České republice. Vyhledejte si své oblíbené obchodní centrum, najděte si seznam obchodů, otevírací dobu, informace o dopravě a mapu, fotogalerie a informace o akcích, které centrum aktuálně nabízí!

TOP obchodní centra dle hodnocení uživatelů

Obchodní dům Klášter

Obchodní dům Klášter

V OD Klášter naleznete mimo 17-ti obchodů také galerii, kavárnu, cocktail bar, cestovní kancelář a dvě neziskové organizace.

OC Chodov

OC Chodov

Obchodní centrum Chodov se rozprostírá na více než 55 tisíci metrech čtverečních s obchody, kavárnami a restauracemi, sportovním centrem i dětským koutkem a dalšími místy pro zábavu a trávení volného času.

Avion Shopping Park Ostrava

Avion Shopping Park Ostrava

Avion Shopping Park Ostrava patří k největším obchodním centrům v Moravskoslezském kraji.

Reklama
City Park Jihlava

City Park Jihlava

Obchodní centrum City Park Jihlava je čtyřpodlažní budova o více jak 25.000 čtverečních metrech.

Forum Nová Karolina

Forum Nová Karolina

Forum Nová Karolina svým zákazníkům nabízí síť prodejen, butiků, kino, restaurace, kavárny a mnoho dalšího.

Obchodní centrum Olympia - Plzeň

Obchodní centrum Olympia - Plzeň

Své zboží a služby v Olympii Plzeň poskytuje na více než 53 000 metrech čtverečních více jak 100 prodejců včetně hypermarketu Albert.

Palladium

Palladium

OC PALLADIUM Praha je moderní nákupní centrum s nejširší nabídkou obchodů, restaurací a služeb uprostřed historické Prahy.

Arkády Pankrác

Arkády Pankrác

Obchodní centrum Arkády Pankrác disponuje prodejní plochou o rozloze téměř 40.000m2. Svou kvalitní a moderní architekturou je tato nová nákupní galerie nejen zrcadlem rušné atmosféry na Pankráci, ale dodává zároveň i nové impulsy celému hlavnímu městu.

Centrum Černý Most

Centrum Černý Most

Centrum Černý Most patří k nejstarším obchodním centrům v České republice, poprvé bylo otevřeno v roce 1997. V roce 2013 prošlo kompletní rekonstrukcí a v současnosti patří k nejmodernějším nákupním centrům v Praze.

Freeport Fashion Outlet

Freeport Fashion Outlet

Freeport Designer Outlet nabízí značkové doplňky, obuv, oblečení a další sortiment.

Novinky, soutěže, akce

První prodejna HalfPrice v Česku!

01.10.2021Nakoupit značkové oblečení a doplňky doslova „za pár kaček“ je nyní možné i u nás. Na český trh totiž vstoupil obchodní řetězec HalfPrice. První prodejna v České republice byla slavnostně otevřena ve čtvrtek 30. září 2021 v 10:00 v obchodním centru Galerie Harfa.

více

V obchodním centru Nový Smíchov se otevřela nová prodejna eobuv.cz MODIVO! Co nového nám nabízí?

04.08.2021Nákupy v prodejně plné hi-tech technologií, 100 000 produktů na jednom místě a komfortní interaktivní zkušební kabinky, to je nová kamenná prodejna eobuv.cz MODIVO, kterou naleznete v OC Nový Smíchov.

více

Nový Smíchov otevírá první kamennou prodejnu pro značku eobuv.cz! Na co vše se můžeme těšit?

23.06.2021Polský gigant CCC Group překračuje hranice, a to nejen ty virtuální, ale i fyzické, protože v pětihvězdičkovém obchodním centru Nový Smíchov vyroste první kamenná prodejna značky eobuv.cz v České republice. Tato zpráva bezesporu potěší nespočet milovníků bot, protože eobuv.cz patří mezi nejoblíbenější on-line prodejny obuvi u nás.

více

Sezóna farmářských trhů 2020 OC Arkády Pankrác začíná

30.03.2020Nakupujte před obchodním centrem každou středu.

více

Obchodní centrum DBK poskytuje parkování zdarma

26.03.2020Služba platí po dobu nouzového stavu.

více

OC Futurum Ostrava pomáhá Armádě spásy

26.03.2020Přidejte ruku k dílu a přineste roušky, ochranné pomůcky či trvanlivé potraviny.

více

Omezení provozu obchodních center

14.03.2020“Děkujeme za pochopení.“

více

všechny novinky

Obchodní centra na Slovensku


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.