{[{[ZVR34ZVR]}]}

Adidas

Adidas

Adidas

deodoranty | sprchový gel

Historie firmy Adidas se začala psát počátkem 20. století v Německu, kdy ji založili bratři Adolf a Rudolf Dasslerové. Jejich společné podnikání se ovšem v roce 1948 rozpadlo. Adolf zůstal věrný značce Adidas a Rudolf založil konkurenční Pumu. V současnosti patří Adidas k předním světovým firmám zabívající se výrobou sportovního oblečení, obuvi, potřeb a doplňků.


O společnosti Adidas

Název značky Adidas je odvozen od jména jednoho ze zakladatelů, a to Adolfa neboli „Adi“. Typickým symbolem Adidas jsou tři černé proužky, které jsou k vidění na všech výrobcích Adidas. Energická značka nabízí jak klasické a oblíbené střihy a tvary, tak se nebojí experimentovat a překvapovat nevšedními a elektrizujícími barevnými kombinacemi.


Značky společnosti Adidas

 • Adidas

  Adidas

  Značka Adidas nabízí spokojeným zákazníkům možnost vybírat z celé řady sportovních produktů. V nabídce nalezneme oblečení, obuv, mikiny, tašky, trička, teplákové soupravy, bundy… Nechybí ani celá škála sportovních potřeb a doplňků. Opomenuty nezůstaly ani speciální kolekce inspirované sportovními akcemi či týmy, jako je Euro 2016, Chelsea či FC Bayern Mnichov.

  Vybrané akční zboží značky Adidas

  Adidas sprchový gel pro muže 250ml, vybrané druhy

  Adidas sprchový gel pro muže 250ml, vybrané druhy

  Cena 54,90

  Na prodejně ROSSMANN

  Platnost 10.4. - 23.4.2019

  -35%
  Adidas deodorant natural sprej 75ml, vybrané druhy

  Adidas deodorant natural sprej 75ml, vybrané druhy

  Cena 139,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 10.4. - 23.4.2019

  -26%


Reklama
{[{[ZVR81ZVR]}]}
     
{[{[ZVR82ZVR]}]}