Agrimex Vestec

Agrimex Vestec

Společnost AGRIMEX Vestec a.s. se na trhu poprvé objevila roku 1995. Hned od počátku svojí existence se ryze česká firma zaměřila na zpracování, výrobu a obchod se zmrazenými potravinami. Důraz byl kladen na zeleninu, zeleninové směsi a ovoce. Produkty AGRIMEX Vestec a.s. jsou určeny jak pro odvětví gastronomie, tak pro drobné spotřebitele.

O společnosti Agrimex Vestec

Firma AGRIMEX Vestec a.s. se postupně vyvíjela od svého založení. Zlom nastal v roce 2006, kdy byl do provozu uveden nový komplex a sídlo se strategickým umístěním v Panenských Břežanech na severním okraji Prahy. Společnost se pyšní jedním z nejmodernějších mrazírenských výrobně-skladových areálů u nás. Špičkové technologie zaručují šetrné, a rychlé zpracování i přebalování zeleniny a ovoce. AGRIMEX Vestec a.s. je držitelem certifikátů kvality IFS (Interational food standard) a HACCP.

Značky společnosti

Dione

Dione

V řecké mytologii je Dione bohyní svěžího deště a životadárné vláhy. Stejnojmenná, ryze česká značka zmrazené zeleniny a ovoce se proto na nás stůl snaží dodávat pouze prvotřídní produkty a dostát tak svému božskému názvu. Zpracovávaná zelenina a ovoce pochází většinou z České republiky. Sklizeň probíhá ve fázi nejvyšší zralosti, proto má zelenina a ovoce Dione skvělou chuť, vůni, barvu a vysoký obsah nutričních hodnot, hlavně vitamínů, fitonutrientů a minerálních látek.

Foodservice AGRIMEX

Foodservice AGRIMEX

Výrobky standardní řady foodservice AGRIMEX jsou především určeny pro všechny typy gastronomických provozů. Každý správný labužník ocení, že ve výrobcích foodservice AGRIMEX nenaleznete žádnou drť či neobvyklé tvary, ale pouze pečlivě vybranou a několik hodin po sklizni hluboce zmrazenou zeleninu a ovoce.

Dione premium

Dione premium

Pro špičkové hotely a luxusní restaurace je určena produktová řada zmrazeného ovoce a zeleniny Dione premium. Cílem je uspokojit náročného zákazníka a pozdvihnout pokrmy a vaření na kulinářské umění. Produkty Dione premium jsou podrobovány přísné kontrole a obsahují zmrazené ovoce a zeleninu nejvyšší kvality včetně speciálních odrůd.

Dione extra

Dione extra

Představujeme Vám novou řadu zmrazeného ovoce a zeleniny Dione Extra. Tato nová Extra řada vznikla v rámci programu oslav dvacátého výročí společnosti Agrimex na trhu jako reakce na poptávku trhu po flexibilitě jak ve velikosti balení, tak v novinkách a ve složení.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.