Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny!

Agro Jesenice

Agro Jesenice

Firma ARGO Jesenice u Prahy, a.s. vznikla roku 1993 a založil ji Josef Kubiš, který měl k zemědělské činnosti blízko již od mládí. Narodil se na statku a vystudoval zemědělskou školu. Poté začal pracovat v JZD. Družstvo později přetransformoval v prosperující soukromý podnik. Společnost se zaměřuje jak na rostlinnou, tak živočišnou výrobu a patří mezi přední české producenty mražené zeleniny. V ARGO Jesenice obhospodařují 3 650 ha zemědělské půdy a zaměřují se na pěstování obilovin, krmných plodin pro živočišnou výrobu, máku a zeleného hrášku.

O společnosti Agro Jesenice

V současnosti ARGO Jesenice u Prahy, a.s. vlastní jeden z největších kravínů v České republice. 1100 holštýnských dojnic denně vyprodukuje 30 000 l mléka. Do mlékárny Madeta a.s. je ročně dodáváno více jak 10 mil. litrů mléka. Od roku 2009 je součástí areálu v Hodkovicích i bioplynová stanice. V nabídce ARGO Jesenice naleznete i techniku na zemní práce a dopravu materiálu, prodej písku, štěrku, suťového, betonového a živočišného recyklátu či ukládku objemového odpadu, zeminy, stavebních sutí a betonu.

Značky společnosti

Agro Jesenice

Agro Jesenice

Motto ARGO Jesenice je: „Vždy čerstvá a chutná zelenina“. Mražená zelenina ARGO je připravována ve spolupráci s odborníky na gastronomie a jedná se o zeleninu vypěstovanou v České republice, která je zpracována ihned po sklizni. Díky tomu v nabídce nalezneme pouze kvalitní a zdravou zeleninu ideální pro přípravu chutných pokrmů. Pochutnat si můžeme na celé škále mražených zeleninových směsí, jednodruhové zeleniny, ovoce, bylinek, koření a hub.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.