Agro Jesenice

Agro Jesenice

Agro Jesenice

Firma ARGO Jesenice u Prahy, a.s. vznikla roku 1993 a založil ji Josef Kubiš, který měl k zemědělské činnosti blízko již od mládí. Narodil se na statku a vystudoval zemědělskou školu. Poté začal pracovat v JZD. Družstvo později přetransformoval v prosperující soukromý podnik. Společnost se zaměřuje jak na rostlinnou, tak živočišnou výrobu a patří mezi přední české producenty mražené zeleniny. V ARGO Jesenice obhospodařují 3 650 ha zemědělské půdy a zaměřují se na pěstování obilovin, krmných plodin pro živočišnou výrobu, máku a zeleného hrášku.


O společnosti Agro Jesenice

V současnosti ARGO Jesenice u Prahy, a.s. vlastní jeden z největších kravínů v České republice. 1100 holštýnských dojnic denně vyprodukuje 30 000 l mléka. Do mlékárny Madeta a.s. je ročně dodáváno více jak 10 mil. litrů mléka. Od roku 2009 je součástí areálu v Hodkovicích i bioplynová stanice. V nabídce ARGO Jesenice naleznete i techniku na zemní práce a dopravu materiálu, prodej písku, štěrku, suťového, betonového a živočišného recyklátu či ukládku objemového odpadu, zeminy, stavebních sutí a betonu.


Značky společnosti Agro Jesenice

  • Agro Jesenice

    Agro Jesenice

    Motto ARGO Jesenice je: „Vždy čerstvá a chutná zelenina“. Mražená zelenina ARGO je připravována ve spolupráci s odborníky na gastronomie a jedná se o zeleninu vypěstovanou v České republice, která je zpracována ihned po sklizni. Díky tomu v nabídce nalezneme pouze kvalitní a zdravou zeleninu ideální pro přípravu chutných pokrmů. Pochutnat si můžeme na celé škále mražených zeleninových směsí, jednodruhové zeleniny, ovoce, bylinek, koření a hub.



Reklama