Portmonka I Získejte slevové kupóny na nákupy OnaDnes! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Albert

Značky společnosti

Albert

Albert

Značka Albert vznikla ze značky Albert Quality pro snadnější zapamatování. Kvalita produktů se ale nezměnila, stále pod touto značkou najdete výrobky, které se kvalitou dají srovnat s těmi značkovými.

Albert Excellent

Albert Excellent

Prémiové produkty značky Albert Excellent mají tu výhodu, že je všechny najdete na jednom místě a tak už nemusíte navštěvovat několik specializovaných prodejen. Káva, uzeniny, paštiky nebo sladkosti Albert Excellent udělají radost nejen Vám, ale i Vašim blízkým například jako dárek.

AH Basic

AH Basic

Levné ale přesto kvalitní výrobky do každé domácnosti, to je značka AH Basic. Čerstvé i trvanlivé výrobky nebo čistící prostředky nakoupíte za diskontní ceny. Momentálně jejich produktové portfolio obsahuje více než 250 produktů a stále se rozrůstá.

Albert Fresh Bistro

Albert Fresh Bistro

Pokud nemáte čas připravit si čerstvý oběd nebo svačinu, skočte si do Albertu pro nějaký z produktů Albert Fresh Bistro. Vychutnat si můžete saláty, sendviče nebo wrapy, které skvěle chutnají a zasytí.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.