Alika

Alika

Alika

Společnost ALIKA se na poli pražených ořechů, semen a sušeného ovoce pohybuje již od roku 1992. Během let získala společnost nejen bohaté zkušenosti, ale nabízí i širokou škálu produktů, které potěší malé i velké konzumenty. Pochutnat si můžete na celé paletě oříšků, jako jsou pražené solené arašídy, kešu, mandle, pistácie, lísková jádra, makadámie a různé druhy sekaných ořechů a drtí. Nechybí ani slané tyčinky, snacky, preclíky, sušené ovoce (např.: brusinky, banány, rozinky, kustovnice) a různé směsi a semena (kokos, mletý mák, vlašská jádra) a mnoho dalších.


O společnosti Alika

Od svého založení se společnost ALIKA a.s. vypracovala na post jedné z největších středoevropských pražíren. Ročně vyprodukuje více než 4500 tun zpracovaných surovin či 27 miliony kusy hotových výrobků. Společnost klade velký důraz na zdravotní bezpečnost. Výrobky ALIKA jsou certifikovány na základě norem IFS a BRC. ALIKA působí nejen u nás a na Slovensku, ale i v zahraničí.

Značky společnosti Alika

 • Ar.Rashid

  Ar.Rashid

  Pod značkou ArRashid se skrývá celá škála pražených i přírodních oříšků, sušeného ovoce a směsí. V různě velikých sáčcích si můžete domů odnést různě upravené kešu, pistácie, arašídy a mandle, sušený banán, datle, švestky, brusinky či mák a slunečnicová semínka. K dostání jsou i chutné tyčinky.

  Vybrané akční zboží značky Ar.Rashid

  ArRashid Pražené kešu solené 60g

  ArRashid Pražené kešu solené 60g

  Cena 22,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

  ArRashid Pražené mandle solené 60g

  ArRashid Pražené mandle solené 60g

  Cena 18,50

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • KK

  KK

  Specialista na pražené ořechy, to je značka KK. Kešu, pistácie, arašídy a mandle jsou baleny do sáčků i plechovek. K dostání jsou i vakuovaná balení či velké plastové kbelíky. Ořechy KK jsou křupavé a jemně solené mořskou solí.

 • Arado

  Arado

  Pro všechny mlsné jazýčky tu je značka Arado, nabízející širokou škálu slaných snacků a pochoutek. V sortimentu Arado naleznete slané i pikantní tyčinky, různé druhy popcornu (sůl, máslo, sýr) a nespočet různě velikých křupavých slaných snacků ideálních na párty (súl, uzená šunka).

  Vybrané akční zboží značky Arado

  Arado Popcorn do mikrovlnné trouby, solený 100g

  Arado Popcorn do mikrovlnné trouby, solený 100g

  Cena 8,50

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • ARA

  ARA

  Značka ARA uspokojí všechny, kteří mají rádi trochu rafinovanější mlsání. V sáčcích s logem ARA se totiž skrývají oříšky polité lahodnou čokoládou (macadamy, lísková jádra, mandle), obalené v cukru, medu či ve hříšném spojení čokolády a skořice.Reklama