Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Alika

Alika

cukr

Společnost ALIKA se na poli pražených ořechů, semen a sušeného ovoce pohybuje již od roku 1992. Během let získala společnost nejen bohaté zkušenosti, ale nabízí i širokou škálu produktů, které potěší malé i velké konzumenty. Pochutnat si můžete na celé paletě oříšků, jako jsou pražené solené arašídy, kešu, mandle, pistácie, lísková jádra, makadámie a různé druhy sekaných ořechů a drtí. Nechybí ani slané tyčinky, snacky, preclíky, sušené ovoce (např.: brusinky, banány, rozinky, kustovnice) a různé směsi a semena (kokos, mletý mák, vlašská jádra) a mnoho dalších.

O společnosti Alika

Od svého založení se společnost ALIKA a.s. vypracovala na post jedné z největších středoevropských pražíren. Ročně vyprodukuje více než 4500 tun zpracovaných surovin či 27 miliony kusy hotových výrobků. Společnost klade velký důraz na zdravotní bezpečnost. Výrobky ALIKA jsou certifikovány na základě norem IFS a BRC. ALIKA působí nejen u nás a na Slovensku, ale i v zahraničí.

Značky společnosti

Ar.Rashid

Ar.Rashid

Pod značkou ArRashid se skrývá celá škála pražených i přírodních oříšků, sušeného ovoce a směsí. V různě velikých sáčcích si můžete domů odnést různě upravené kešu, pistácie, arašídy a mandle, sušený banán, datle, švestky, brusinky či mák a slunečnicová semínka. K dostání jsou i chutné tyčinky.

Vybrané akční zboží značky Ar.Rashid

ArRashid Pražené kešu solené 60g

Jádra kešu ořechů loupaná, pražená, solená. Skořápkové plody.

17,50
17,50 Cena
KK

KK

Specialista na pražené ořechy, to je značka KK. Kešu, pistácie, arašídy a mandle jsou baleny do sáčků i plechovek. K dostání jsou i vakuovaná balení či velké plastové kbelíky. Ořechy KK jsou křupavé a jemně solené mořskou solí.

Arado

Arado

Pro všechny mlsné jazýčky tu je značka Arado, nabízející širokou škálu slaných snacků a pochoutek. V sortimentu Arado naleznete slané i pikantní tyčinky, různé druhy popcornu (sůl, máslo, sýr) a nespočet různě velikých křupavých slaných snacků ideálních na párty (súl, uzená šunka).

ARA

ARA

Značka ARA uspokojí všechny, kteří mají rádi trochu rafinovanější mlsání. V sáčcích s logem ARA se totiž skrývají oříšky polité lahodnou čokoládou (macadamy, lísková jádra, mandle), obalené v cukru, medu či ve hříšném spojení čokolády a skořice.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.