Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Astrid

Astrid

laky a tužidla

Historie společnosti Astrid se začala psát již roku 1847. V pražské Celetné ulici tehdy otevřel František Prochaska malou mýdlárnu a obchod s mýdlem. Jeho doménou tehdy byla výroba tekutého toaletního mýdla. Štafetu po Františkovi převzal jeho syn Ing. Viktor Procházka.

O společnosti Astrid

Sto let po založení firma vyváží Astrid mýdla například do Severní, Střední a Jižní Ameriky a prezentuje se dvěma hesly: „Sto let tradice a jakosti“ a „Sto let ženy krásné kosmetikou Astrid.“ V roce 1947 se začínají (mimo jiné) vyrábět i NIVEA krémy, NIVEA pleťová mléka a v licenci od firmy Schwarzkopf i vlasová kosmetika. V současnosti se jedná o společnost s hvězdným jménem a silným postavením na trhu s kosmetikou.

Značky společnosti

Astrid

Astrid

Bohaty sortiment značky Astrid uspokojí nejen ženy, ale i muže a děti. Astrid dbá na to, aby si muži mohli vybírat z celé řady pěn a gelů na holení, opalovacích přípravků a mnoha dalšího. Ženy mohou pomocí kosmetiky Astrid pečovat o své ruce, tělo, rty, nohy, vlasy…


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.