Aviko

Aviko

Společnost Aviko se řídí heslem, „mysli globálně, jednej lokálně“. To se odráží v pevném poutu k farmářům a na produkci vysoce kvalitních chlazených a zmrazených výrobků z brambor. Při výrobě se společnost opírá o osvědčené zkušenosti a odborné znalosti. I přes globální pokrytí Aviko cílí na potřeby zákazníků.

O společnosti Aviko

Firma Aviko se již od svého založení v roce 1962 v Nizozemí zabývá bramborami a jejich zpracováním. Díky odhodlání a píli se Aviko stala jednou ze čtyř největších společností na světě podobného zaměření. Po té, co v roce 2002 se stala společnost Royal Cosun majoritním vlastníkem Aviko, vzrostl podíl na trhu na padesát procent.

Značky společnosti

Aviko

Aviko

Snídaně, obědy, večeře i svačiny, obsáhlý sortiment společnosti Aviko uspokojí všechny vaše chutě. V portfoliu totiž naleznete nejen celou škálu předsmažených hranolek, ale i speciality z brambor (bramboráčky, bramborové pusinky, gratinované brambory s rozmarýnem a tymiánem…), knedlíky a nudle.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.