Balconi

Balconi

Balconi

Potravinářská společnost italského původu Balconi spadá pod investiční skupinu Clessidra. Do více jak 80ti zemí světa Balconi dodává rolády, dorty a piškoty prvotřídní italské kvality. Aby si trvanlivé pečivo uchovalo svoji jemnost, jsou při výrobě využívány pouze kvalitní suroviny a nejmodernější technologie zpracování. Tajnou přísadou společnosti Balconi je dlouholetá tradice a zkušenosti.


O společnosti Balconi

Společnost Balconi se na trhu s trvanlivým sladkým pečivem poprvé objevila roku 1950. Tehdy se ještě jednalo o podnik rodinného rázu. Touha a odhodlání vyrábět produkty nejvyšší kvality vynesly firmu Balconi mezi tři nejvýznamnější výrobce v Itálii. Balconi se ovšem zaměřila i na export, který v současnosti tvoří více jak 50 % obratu. Zlom nastal v roce 2011 kdy společnost Balconi převzal holding Clessidra SGR S.p.A.

Značky společnosti Balconi

 • Balconi

  Balconi

  Sortiment Balconi se dělí na tři hlavní kategorie, a to na řezy, dorty a rolády. Ke kafíčku, k čaji, při rodinné návštěvě či jen tak si můžeme pochutnávat na klasických (čokoláda, smetana) i netradičních (meruňka, pomeranč, kokos) piškotových řezech, nadýchaných roládách a prvotřídních dortech Tiramisu, Torta Paradiso, Choco Dessert či Lemon Cake.

  Vybrané akční zboží značky Balconi

  Balconi Vídeňský dort 400g

  Balconi Vídeňský dort 400g

  Cena 37,90

  Na prodejně Tamda Foods

  Platnost 24.4. - 30.4.2019Reklama