Balconi

Balconi

Balconi

Potravinářská společnost italského původu Balconi spadá pod investiční skupinu Clessidra. Do více jak 80ti zemí světa Balconi dodává rolády, dorty a piškoty prvotřídní italské kvality. Aby si trvanlivé pečivo uchovalo svoji jemnost, jsou při výrobě využívány pouze kvalitní suroviny a nejmodernější technologie zpracování. Tajnou přísadou společnosti Balconi je dlouholetá tradice a zkušenosti.


O společnosti Balconi

Společnost Balconi se na trhu s trvanlivým sladkým pečivem poprvé objevila roku 1950. Tehdy se ještě jednalo o podnik rodinného rázu. Touha a odhodlání vyrábět produkty nejvyšší kvality vynesly firmu Balconi mezi tři nejvýznamnější výrobce v Itálii. Balconi se ovšem zaměřila i na export, který v současnosti tvoří více jak 50 % obratu. Zlom nastal v roce 2011 kdy společnost Balconi převzal holding Clessidra SGR S.p.A.

Značky společnosti Balconi

  • Balconi

    Balconi

    Sortiment Balconi se dělí na tři hlavní kategorie, a to na řezy, dorty a rolády. Ke kafíčku, k čaji, při rodinné návštěvě či jen tak si můžeme pochutnávat na klasických (čokoláda, smetana) i netradičních (meruňka, pomeranč, kokos) piškotových řezech, nadýchaných roládách a prvotřídních dortech Tiramisu, Torta Paradiso, Choco Dessert či Lemon Cake.Reklama