{[{[ZVR34ZVR]}]}

Bohušovická mlékárna

Bohušovická mlékárna

Bohušovická mlékárna

Velký vzestup pro Bohušovickou mlékárnu nastal v letech 1998 a 1999 kdy byly učiněny velké investice. Od roku 210 je mlékárna umístěna na seznamu schválených českých exportérů pro země EU. Nejen u nás, ale i na Slovensku je populární zejména smetana do kávy a tvarohové krémy Bobík. Bohušovická mlékárna zamířila i do pohádky a roku 2009 se stala partnerem české filmové pohádky Peklo s princeznou.


O společnosti Bohušovická mlékárna

Historie jedné z nejstarších mlékáren v Čechách sahá až do roku 1901, kdy byl přijat návrh k postavení Bohušovické mlékárny. Po první světové válce byl bohušovický závod jedinou českou mlékárnou na území bývalého Severočeského kraje. V průběhu let bojovala Bohušovická mlékárna o svoje postavení. Vše se uzavřelo v lednu 1997, kdy česká obchodní firma ACCOM odkoupila majoritní podíl rakouského akcionáře. V současnosti je Bohušovická mlékárna jedním z nejlépe vybavených závodů u nás.

Značky společnosti Bohušovická mlékárna

 • Bobík

  Bobík

  Především děti si zaslouží nejen chutnou, ale i zdravou svačinku. Tvarohové krémy Bobík obsahují vápník, vitamíny A, D, B12 i B1, které jsou prospěšné pro zdraví a správný vývoj všech kluků a holčiček. Bobík je k dostání v mnoha příchutích i baleních. Ochutnat můžete klasiku v podobě vanilkového či čokoládového krému. Zkoušíte-li rádi nové chutě, sáhněte například po meruňkovém, borůvkovém či jahodovém Bobíkovi. Porci osvěžení v sobě skrývá Bobík MilkDrink.

  Vybrané akční zboží značky Bobík

  Bobík smetanový krém s příchutí 70g

  Bobík smetanový krém s příchutí 70g

  Cena 8,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.4. - 30.4.2019

 • Bohunka

  Bohunka

  Prémiová řada smetanových dezertů Bohunka v sobě snoubí nejen výživné látky a vitamíny ukryté v mléku, ale i hříšnou chuť nadýchané smetany. Pochutnat si můžete na celé škále příchutí, jako je čokoláda, jahoda, stracciatella, nugát, vaječný likér a mnohých dalších.

  Vybrané akční zboží značky Bohunka

  Kapucín Bohunka smetanový dezert s příchutí

  Kapucín Bohunka smetanový dezert s příchutí

  Cena 13,90

  Na prodejně CBA prodejní družstvoinfo

  Platnost 17.4. - 23.4.2019

 • DAMSI

  DAMSI

  Roku 2013 se jogurty DAMSI představily nejen v novém kabátě, ale i v nových příchutích. Kromě klasiky v bílé variantě, si můžete vybrat i z celé škály ovocných chutí, jako je jahoda, meruňka či hruška. Nechybí ani populární vanilka.

 • FOR MEN

  FOR MEN

  Koncem roku 2014 Bohušovická mlékárna představila novinku, DEZERT FOR MEN. Na mužně pojmenovaném výrobku si mohou pochutnat nejen chlapi, ale i ženy. V podnikových prodejnách a na pultech obchodů naleznete varianty lemon cake, coffee brownie a caramel cookie.

  Vybrané akční zboží značky FOR MEN

  Nivea Men kuličkový antiperspirant 50ml, vybrané druhy

  Nivea Men kuličkový antiperspirant 50ml, vybrané druhy

  Cena 49,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 25.3. - 23.4.2019

  -38%
 • Kapucín

  Kapucín

  Nedokážete si představit den bez kávy? Zjemněte si ji poctivou dávkou kvalitní smetany značky Kapucín. Tradiční český výrobek je k dostání ve dvou variantách, a to ve verzi Kapucín – kondenzované mléko do kávy a Kapucín – smetana do kávy. Oba výrobky jsou nabízeny v různě velikých baleních.

 • Skyr

  Skyr

  Skyr je tradiční islandský zakysaný mléčný výrobek. Má vysoký obsah proteinu: 12 % a minimální obsah tuku: 0,1 %. Je vyroben z mléka od českých farmářů a je atraktivní alternativa jogurtů i tvarohů. Na dně kelímku se nachází ovocná složka.

 • Bohušovická mlékárna

  Bohušovická mlékárna

  Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren. Byla založena v roce 1901 a v průběhu celého staletí prošla řadou modernizací. Svými produkty úspěšně zásobuje jak tuzemský tak zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka, smetan do kávy a kondenzovaných mlék Kapucín. Jako první přinesla na český trh tradiční islandský zakysaný mléčný výrobek SKYR, který je populární po celém světě.

 • Nutrila

  Nutrila

  Nutrila je dietní nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem energie a nízkým obsahem laktózy, určená k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí.Reklama
{[{[ZVR81ZVR]}]}
     
{[{[ZVR82ZVR]}]}