Chipita

Chipita

slané pochutiny

V roce 1973 byla v Řecku založena společnost Chipita zaměřující se na výrobu a prodej chutného drobného občerstvení. Tehdy se Chipita dostala do podvědomí konzumentů díky svým kukuřičným snackům s příchutí sýra. V roce 1988 se nabídka rozrostla o bramborové lupínky. O tři roky později jsme se mohli poprvé zakousnout do jednotlivě balených trvanlivých croissantů 7DAYS a nedlouho poté i do mini croissantů 7DAYS. Pod stejnou značkou se ukrývá i slaná pochoutka Bake Rolls.

O společnosti Chipita

Poté, co si Chipita vybudovala silné postavení v Řecku, začala se rozvíjet i na mezinárodní úrovni. Postupně otevírala své závody v Bulharsku, Portugalsku, Egyptě, Mexiku, Polsku, Rumunsku, Rusku, či Saudské Arábii a v nedávné době dokonce i v Indii, Turecku a Ghana. Komerční kanceláře nalezneme v České republice, Německu, Maďarsku, Srbsku, na Slovensku a Ukrajině. V současnosti to znamená, že Chipita vyrábí v 19 závodech v 11 různých zemích a prodává se produkty do 66 zemí po celém světě.

Značky společnosti

Bake Rolls

Bake Rolls

Slaný snack 7Days Bake Rolls, to jsou křupavá kolečka upečené z kvalitní mouky. Chlebové chipsy jsou k dostání v mnoha oblíbených příchutích, jako je pizza, česnek či slanina. Pokud dáváte přednost klasice, můžete si zvolit i slanou variantu.

Vybrané akční zboží značky Bake Rolls

-48%7 Days Bake Rolls Mini 80g, vybrané druhy

Křupavé chlebové chipsy - s příchutí parmezánu, česneku a by... více informací

9,90 - 12,90
9,90 - 12,90 Cena
11,90 - 12,90
11,90 - 12,90 Cena
7DAYS

7DAYS

K nejrozšířenějším značkám společnosti Chipita patří mezinárodní značka 7DAYS, kterou v současnosti můžeme nalézt na trhu v pětašedesáti zemích světa. Doménou této značky jsou sladké výrobky z těsta, převážně samostatně balené a slané pochoutky. K nejvyhledávanějším patří oblíbené croissanty nejrůznějších příchutí či slané snacky Bake Rolls a Pita Bakes.

Vybrané akční zboží značky 7DAYS

-31%7 Days Borseto 60g, vybrané druhy

Borseto - jemné pečivo z listového těsta s jablečno-skořicovou náplní

8,90
8,90 Cena
7 Days Croissant 60g, vybrané druhy

Croissant - jemné pečivo s kakaovou náplní.

7,70 - 10,90
7,70 - 10,90 Cena
Fineti

Fineti

Pokud máte rádi sladké snídaně či svačinky, určitě vás zaujme chutná nabídka značky fineti. Děti i dospělí ve zhruba třiceti zemích vyhledávají zejména lísko-oříškové krémy prvotřídní kvality.

Chipicao

Chipicao

Kluci a holky celkem v šestnácti zemích si mohou pochutnávat na speciálních dětských croissantech Chipicao. Kromě jemného těsta a výborné kakaové náplně nabízí croissanty Chipicao všem jejich konzumentů hravou zábavu. V každém balení totiž naleznete sběratelský obrázek. Aktuálně se jedná o Mimoně na 80 hracích žetonech a 10 speciálních kovových žetonech.

Molto

Molto

Před dvaceti lety se společnost Chipita rozšířila o Croissanty Molto, které jsou k dostání nejen v Řecku, ale i v Egyptě a Albánii. Vybrat si můžete vámi oblíbený Croissant v mnoha velikostech a příchutích.

Spin Span

Spin Span

Na chleba, na housku, do dortů, na cukroví nebo jen tak, vysoce kvalitní džemy značky Spin Span vám s láskou osladí život každý den. Výrobek připravený i ve verzi ze „100% ovoce“ a bez přidaného cukru je v Řecku k dostání více než 20 let.

Chipita Chips

Chipita Chips

Nevíte, co si dát k večernímu odpočívání u televize? Společnost Chipita vyrábí již od roku 1988 bramborové lupínky značky Chipita Chips. Kvalitní suroviny a mnoholetá tradice se odráží jak ve slané variantě, tak příchuti oregano.

Extra

Extra

Tepelně upravené surovin v extruderu jsou nejen chutné, ale i krásně voňavé. To ví i společnost Chipita vyrábějící extrudované snacky značky Extra více než 40 let. Ve vybraných zemích jsou k dostání dvě příchutě, a to Extra Cheese Curls a Extra Spicy Stars.

Tsipers

Tsipers

Tsipers jsou zvlněné bramborové lupínky ve dvou příchutích: slané a oregano.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.