Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna

jogurt | pomazánky

Čistě česká společnost Choceňská mlékárna s.r.o. se chlubí nejen úctyhodnou, více jak osmdesátiletou tradicí, ale i celou řadou certifikátů. Kromě certifikátů RC, ISO 9001, HACCP, DS 3027 a zavedením jednoho z nejvyšších potravinářských standardů IFS (International Food Standard) se Choceňská mlékárna pyšní i značkou KLASA. Aby všechny nastolené cíle a kvalita výrobků mohly být dodržovány, čítá společnost přibližně sto pečlivých pracovníků.

O společnosti Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna s.r.o. spolu s Bohušovickou mlékárnou a.s. spadá pod majoritního vlastníka ACCOM Holding s.r.o.. Kromě mléčných produktů vlastní obchodní značky "Choceňská mlékárna 1928" se Choceňská mlékárna s.r.o. zabývá i výrobou pro privátní značky některých maloobchodních řetězců.

Značky společnosti

Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna

Značka Choceňská mlékárna 1928 přináší na náš stůl širokou škálu mléčných výrobků vysoké kvality. Pochutnávat si můžeme jak na sladkých, tak slaných produktech. Na pečivo si můžeme namazat například ochucené i neochucené Tradiční pomazánkové, Snídani se sýrem i natur, Česmilka (pomazánka s česnekem), Křemilka či sladký Choceňský Nuty s čokoládou a oříšky. Samozřejmostí jsou i oblíbené Smetanové jogurty a trochu exotické Smetanové tzatziki.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.