Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Coca-Cola HBC

Coca-Cola HBC

džusy | kola

Coca-cola se objevila na trhu s nealkoholickými nápoji už v roce 1886 a od té doby její popularita neustále rostla.

O společnosti Coca-Cola HBC

Tento nápoj čelí, po svou dlouhou existenci řadě, problémům a kontroverzím, a to zejména z důvodu jejího složení. Coca-cola totiž obsahuje kofein, oxid uhličitý, bezkokainové výtažky z koky a velké množství cukru. Z tohoto důvodu chtěli v některých státech Coca-colu zakázat a někde se to i podařilo, a to zejména ve středoamerických zemích jako je Kolumbie a Venezuela.

I přes to všechno, je Coca-cola nejpopulárnější nealkoholický nápoj na světě, a to zejména pro její výjimečnou chuť, která dokáže člověka osvěžit, povzbudit nebo naopak i uklidnit. Coca-cola má po světě několik různých příchutí, u nás se nejčastěji můžeme setkat s klasickou verzí, dále Coca-cola Zero obsahující nulovou hodnotu cukru a light s umělým sladidlem. Velmi oblíbená je i Coca-cola cherry, s příchutí třešní.

Nakupujte Bonaqua v akci, Coca-Cola v akci.

Značky společnosti

Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola se vyrábí již od roku 1886 a u nás jsme se jí mohli poprvé napít v roce 1971. Tento nápoj s typickou a nezaměnitelnou chutí je nejprodávanějším nealkoholickým nápojem na světě a v současnosti patří Coca-Cola k nejhodnotnějším značkám světa. Prodávána je v různých baleních i příchutích.

Vybrané akční zboží značky Coca-Cola

Fanta

Fanta

Nealkoholický nápoj Fanta s pomerančovou příchutí přišel na svět hned po Coca-Cole. Dceřiná společnost The Coca-Cola Company v Německu vyvinula tento oranžově zbarvený náboj za války, kdy nebyly k dispozici suroviny, stroje ani koncentráty potřebné pro výrobu Coca-Coly. V současnosti lze Fantu pořídit v různých baleních a v mnoha ovocných příchutích.

Sprite

Sprite

Sprite zaujme svojí čistou a osvěžující chutí citronu či limetky. Čtvrtý nejoblíbenější nealkoholický nápoj ve světě je velmi vyhledávaný především mladými spotřebiteli, kterým imponuje image Spritu, která podporuje touhu být sám sebou. Určitě si pamatujete na populární slogany „Image je na nic!“ a „Žízeň nikdy nevyhraje!“

Nestea

Nestea

Ledový čaj NESTEA® je připravovaný na přírodní bázi, bez umělých ingrediencí a konzervantů. Chcete-li okusit to nejlepší z tradice čaje a přitom vést moderní životní styl, jsou pro vás čaje NESTEA® tou pravou volbou. Ochutnat můžete například Nestea Green Tea (Citrus se stévií, Peach, Aloe Vera), Nestea White Tea (Meruňka) nebo Nestea (Lemon, Peach, Tropical Fruits).

Vybrané akční zboží značky Nestea

Illy

Illy

Ze spojení ledové kávy s tradičním silným italským espresem vzniklo lahodné osvěžení v podobě ledové kávy illyissimo. Prakticky balené nápoje si můžete vychutnat kdekoliv a kdykoliv, a dopřát si tak nezaměnitelný doušek caffé macchiato, cappuccino či latte macchiato.

Kinley

Kinley

Kinley Tonic Water, Bitter Lemon, Bitter Rose a Ginger Ale jsou nápoje vyhledávané především dospělými spotřebiteli a využívány při přípravě míchaných drinků. Tato značka byla představena začátkem sedmdesátých let a je oblíbená dodnes.

Bonaqua

Bonaqua

Pramenitá voda Bonaqua patří jako mnoho dalších značek pod křídla společnosti Coca-cola. Co možná mnohé z vás překvapí, minerální voda Bonaqua pramení na Slovensku v okolí Piešťan a obsahuje ideální poměr minerálů a další látek. Tyto látky jsou velice důležité pro lidský organismus, proto je pramenitá voda Bonaqua ideální i při každodenním užívání. Bonaqua je tradičně nabízena jako perlivá, jemně perlivá a neperlivá, a také s různými ovocnými příchutěmi jako citrón, pomeranč, jahoda a další.

Monster

Monster

Energetický nápoj Monster Energy se vyrábí v Kalifornii a k nám je distribuován společností Coca-Cola. Pochutnat si můžete nejen na originálu, ale i na nekalorické a nízkokalorické verzi či colovo-višňové příchuti. Oblíbené jsou i varianty s přídavkem džusu, Zero edice a mnohé další.

Vybrané akční zboží značky Monster

Römerquelle

Römerquelle

Čistota a skvělé vlastnosti přírodní minerální vody Römerquelle, čerpané z podzemních pramenů, obohacovaly život spotřebitelů po celá staletí. Voda, obsahující vysoký podíl hořčíku, pomáhá k tomu, abychom se cítili dobře. Tato minerální voda se prodává ve dvou variantách perlivosti.

Fuzetea

Fuzetea

FUZETEA je neuvěřitelně unikátní, perfektně vyvážené spojení chuti čaje, ovoce a bylinek. Pro nízkokalorický požitek je FUZETEA doslazován pouze sladidly z přírodních zdrojů. (cukr a/nebo stévie). FUZETEA přináší vzrušující požitek pro mysl, tělo i duši. Vstup do zcela nového světa překvapivě lahodné chuti.

Vybrané akční zboží značky Fuzetea

Cappy

Cappy

Kvalitní džusy, nektary a ovocné nápoje najdete v obchodech pod značkou Cappy. Vyrábějí se z pečlivě vybíraného ovoce a neobsahují barviva ani konzervační látky. Díky široké nabídce příchutí v různých baleních si z nich vybere úplně každý. Pro děti vyrábíme speciální edici Cappy Junior.

Burn

Burn

Burn je energetický nápoj, který jsme vytvořili pomocí unikátní energetické formule s jemnou osvěžující chutí, která zaručene zapálí tvůj vnitřní oheň. Vyzkoušej také Burn s příchutí Lemon Ice nebo Apple Kiwi.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.